Turnuva kayıt süresi sona erdi!..
 
 

   7 YAŞ  8 YAŞ  9 YAŞ  10 YAŞ  11 YAŞ  12 YAŞ  13 YAŞ  14 YAŞ  15 YAŞ  16 YAŞ  17 YAŞ  18 YAŞ  TOPLAM 
KAYITLAR 493 537 693 577 411 374 261 175 215 177 170 51 4083

 TURNUVA  KATEGORİ  OKULU    AD SOYAD  UKD   ELO   CHESS.COM 
FİNAL 18 YAŞ .. NEŞE ÇAVUŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BÜYÜKADA ŞEHİT MURAT YÜKSEL İLKOKULU MURATHAN ÖZDİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HEYBELİADA İLKOKULU İSMAİL EYMEN ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ CEMAL REŞİT REY İLKOKULU RÜVEYDA CENGİZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ CEMİLE BESLER İLKOKULU BUĞRAHAN ATA GÜNATA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU CAN POROMOV KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TOKİ SALİH ŞÜKRİYE YOLUÇ İLKOKULU AKİF ARAS BULUT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TOKİ SALİH ŞÜKRİYE YOLUÇ İLKOKULU EMİR ALİ TOPALOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TOKİ SALİH ŞÜKRİYE YOLUÇ İLKOKULU YUSUF HAKAN TUNÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BAĞCILAR İLKOKULU AYAZ EGE ERDOĞAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BAĞCILAR İLKOKULU EYLÜL NAZ ÜNLÜER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BAĞCILAR İLKOKULU İRFAN EFE ERDOĞAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BAĞCILAR İLKOKULU MUSTAFA SALİH MADENCİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU YAĞIZ ALTIN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSA YUSUF ALPTEKİN İLKOKULU NURAY DURU YILDIZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KARACAOĞLAN İLKOKULU EYMEN ALICI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KARACAOĞLAN İLKOKULU MURAT SELİM YILDIZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KİRAZLI İLKOKULU MUHAMMED AŞÇI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NEVİN - MEHMET BİLGİNER İLKOKULU ESLEM ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SANCAKTEPE İLKOKULU AZRA DAMLA AKDOĞAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ YILDIZTEPE İLKOKULU AHMET EMİN ACAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ YILDIZTEPE İLKOKULU HÜSEYİN ALP ŞAHİNKAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ALTINYILDIZ İLKOKULU HAMZA ŞAHİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FİKRET YÜZATLI İLKOKULU ARAS BULUT ÜNLÜ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FİKRET YÜZATLI İLKOKULU DOĞA MERVE KUŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU ALİ İHSAN POLAT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU BERTUĞ TEK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU ZEREN TEK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ADEM KEREM GÜLBAHÇE KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ANIL AKBULUT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MEVLANA İLKOKULU BELİS ECDER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MEVLANA İLKOKULU DEFNE MELEK BOZKURT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MEVLANA İLKOKULU MERT GURUR NURTAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MEVLANA İLKOKULU UMUT MUSTAFA AKÇA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MEVLANA İLKOKULU YUSUF GÜLER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU BERAT AKKOYUN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU ERVA SÖĞÜNMEZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU KEREM ARAS GÜNEY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İLKOKULU AHMET ASIM MÜFTÜOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İLKOKULU AHMET RECEP AYGÜN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İLKOKULU AZRA SU GENÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İLKOKULU BERRA NAZ GENÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İLKOKULU ÇINAR BAYRAM KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BAKIRKÖY İLKOKULU YASER ŞERİF DURMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İLKOKULU ATAHAN BARAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İLKOKULU ECE GÜNGÖRÜR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İLKOKULU EREN BAŞER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İLKOKULU RÜZGAR DENİZER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İNCİRLİK AHMET HAMDİ TANPINAR İLKOKULU DURU SALOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU AYŞE ESMA ŞENLİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU AYŞE NİSA EKŞİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU HÜSEYİN UĞUR SALCAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MURAT KÖLÜK İLKOKULU AHMET ARİF YILMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MURAT KÖLÜK İLKOKULU DEFNE TÜZER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MURAT KÖLÜK İLKOKULU YASER ANIL YEŞİLYURT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MURAT KÖLÜK İLKOKULU YUSUF ADEN İLKBAHAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞENLİKKÖY İLKOKULU KAUSAR JUNUSBEKOVA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU AMMAR BAYDARMAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ OĞUZHAN İLKOKULU AHMET ŞEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TUNA İLKOKULU ALİ ENES ÖZTÜRK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TUNA İLKOKULU SELİM SACİT ÇİMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TUNA İLKOKULU YAMAN PARS ABACI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞAİR BEHÇET KEMAL ÇAĞLAR İLKOKULU TAYFUN EREN EGE KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU ALPARSLAN ARSLAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU AYŞE ATİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU ÇINAR ERSAN DURSUN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU ÖMER KUZEY KUZLAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU YAĞMUR YILDIZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU YUSUF SOYDAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU YUSUF EYMEN MORGÜL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BÜYÜKŞEHİR İLKOKULU OZAN CEMAL ELYAGUT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAĞDAŞ YAŞAM-N.KAMURAN EMİROĞLU İLKOKULU FATİH YILDIZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NEŞE SEVER İLKOKULU ELA YAZ KILIÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NEŞE SEVER İLKOKULU EMİR AYAZ GÜNEŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NAMIK KEMAL İLKOKULU BARAN BİLGİÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ORBAY İLKOKULU ZEHRA SONA ATMACA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ADEM ÇELİK İLKOKULU DORUK AKBAYRAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ADEM ÇELİK İLKOKULU UTKU COŞKUN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İBB MİMAR TURGUT CANSEVER İLKOKULU ALPEREN BOZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ABDULLAH ÜNAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ADA BÜŞRA USUL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU AHMED SERDAR SAVAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU AYSU ÖZYÜREK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU EMİR PARLAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU EMİR EFE SİPAHİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU EMİRHAN EKİNCİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ERVA KOYU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU GONCAGÜL GÜRHAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU HAYRÜNNİSA SÖMERLİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU HÜSEYİN URAS DAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU MAHİR TAYLAN BAYRAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU MELEK DOĞANOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU MELİS ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU MİRAÇ TEKEV KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU MUSTAFA ARSLAN KARATOPRAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU NİSANUR BAYRAKTAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ÖMER MERT IŞIK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ÖMER METE KARAKURT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU POYRAZ GÜNDOĞAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU SAMET SAMİ TEMURÇİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU YAĞMUR AZRA USUL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU YUSUF EMİN HASTÜRK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU DORUK ERDALI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU EYMEN VARDARELLİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU MUSTAFA CANKATAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU YUSUF METE YİĞİTTAP KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU YUŞA SELİM YÖRÜKLER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASİP DİNÇSOY İLKOKULU ALPER BAYRAMHAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ RESSAM ŞEVKET DAĞ İLKOKULU DEFNE OTACI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ RESSAM ŞEVKET DAĞ İLKOKULU KEREM BATU KILAVUZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BAKYAPI İLKOKULU MURAT AYAZ HAYVE KULÜP
FİNAL 7 YAŞ BAKYAPI İLKOKULU YUSUF BERK ÇELİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SİTELER İLKOKULU AHMED YUSUF AKTÜRK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SERDAR AKSUN İLKOKULU BEREN ADA KESKİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SERDAR AKSUN İLKOKULU ELA ABBASİOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAPA İLKOKULU MERİÇ TURNALAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TOKİ AVRUPA KONUTLARI İLKOKULU ALİ ÖZDAMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU EGE AKINOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU EREN YASİN KILIÇCI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU GÖKMEN KARAKAŞLAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU MELİS NUR BURAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU ÖMER BUĞRA KILIÇCI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU YAMAN SERVET BOSTAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU YİĞİT OSMAN BOSTAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ AŞIK VEYSEL İLKOKULU TAYLAN CÖMERT ÇAĞLAYAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU METE KAĞAN ERDAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSMAİL EREZ İLKOKULU ALİ BARAN ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ EGE SANAYİ İLKOKULU EGE MERT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ EGE SANAYİ İLKOKULU YAVUZ SELİM BENLİOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU BATUHAN KOÇAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU DEFNE BEYAZYÜZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU DEFNE SEVAL KARAHASAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU EMİR AKSU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU EMİR ÇİNKILINÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU EYMEN ARAS EYÜP KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU GÖKAY SARI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU MAHİR DURMUŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU METE GÖKTEPE KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU NEHİR YÖNDEM KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU NUREFŞAN ŞEKERCİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU ÖMER BATU COŞKUN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU ÖMER KAAN TURAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU YİĞİT TALHA KARAÇOBAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖĞRETMEN ZEKERİYA GÜÇER İLKOKULU MEHMET SELİM DEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ALİ İRMAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ARİFE ASYA GÜMÜŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ASİL AYKUT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ASYA KARBO KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ATA BERK BOZGÜNEY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU AZRA DEMİRCANLI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU BERKEN ARSLAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU BİRSEN BULUT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU BURCU TUNA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ÇAĞIL MİRAY BATAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ÇINAR GEDİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU DOĞA ERTAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU DORUK UĞUREL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ELİF ÇİFTCİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU GÜLCE FIRAT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU HAMZA YEŞİLYURT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU KARTAL DEMİR ŞENDİL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU KUZEY UYKUR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU MELEK İNAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU MİRAÇ ÇETİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU MUHAMMET SAİT BÖRKLÜ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU NİLDA KARATAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU SERRA KIYAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU SİMAY MİRA BAŞARAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU TOPRAK YAĞIZ ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU TÜRKER ERTÜRK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ZEYNEP NUR DİRLİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HALKALI CUMHURİYET İLKOKULU CAN AKMAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HALKALI CUMHURİYET İLKOKULU HASAN EMRE AYGÜN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TOKİ ŞEHİT EFKAN KIRAN İLKOKULU ZAFER YILDIRIM KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU AKİF ÇALIŞKAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU ALİ AKKAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU DEFNE ASYA YİĞİT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU DOĞU YILMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU DORUK TÜMKAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU ELA BAYER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU NEHİR ÇAĞLA ÇALIŞKAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KURTKÖY İLKOKULU MEHMET KEREM OĞUZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖĞRETMEN İBRAHİM ÖZTÜRK İLKOKULU CEMAL EFE AĞIRMAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖĞRETMEN İBRAHİM ÖZTÜRK İLKOKULU ÇINAR BAŞBUĞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖĞRETMEN İBRAHİM ÖZTÜRK İLKOKULU HAYRUNNİSA İNCE KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖĞRETMEN İBRAHİM ÖZTÜRK İLKOKULU İKRA VATANSEVER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖĞRETMEN İBRAHİM ÖZTÜRK İLKOKULU MUSTAFA EYGİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖĞRETMEN İBRAHİM ÖZTÜRK İLKOKULU ULAŞ VATANSEVER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖĞRETMEN İBRAHİM ÖZTÜRK İLKOKULU YUŞA AYAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ PENDİK MERKEZ İLKOKULU KAAN KOÇAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SEYİT BURHAN TOPRAK İLKOKULU MÜCAHİT ELMAS KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SÜREYYAPAŞA İLKOKULU İDİL GÜNEŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SÜREYYAPAŞA İLKOKULU İPEK GÜNEŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ PAŞAKÖY İLKOKULU NERİS HATUK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SABEDİN TÜRKER İLKOKULU ECE YİĞİT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SANCAKTEPE İLKOKULU TUNA ÖZBAY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SARIGAZİ AHMET KELEŞOĞLU İLKOKULU KEREM ÇETİNKAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ YENİDOĞAN 19 MAYIS İLKOKULU ZEYNEP YILMAZER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ YENİKÖY İLKOKULU ALİ POYRAZ UZDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GAZİ İLKOKULU ALİM HAN ADIGÜZEL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NURULLAH BALDÖKTÜ İLKOKULU DORUK URAS YILDIRIM KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NURULLAH BALDÖKTÜ İLKOKULU EGE ARIK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NURULLAH BALDÖKTÜ İLKOKULU EVREN MUTLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ NURULLAH BALDÖKTÜ İLKOKULU İLKE IŞIKÖNDEŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SİLİVRİ FATİH İLKOKULU GÖKTÜRK TALHA GÖK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ KAPTAN-I DERYA İLKOKULU MUHAMMED SAİD KEKLİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU AHMED NUMAN KENDİRCİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GÜLSEN MUSTAFA MUZURİ İLKOKULU EKREM ALİ ÇELİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK PAKMAYA İLKOKULU ALİ DEMİR GİGİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU ÇINAR ŞENGÜL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU GÜNEŞ ZEYNEP UTAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU MİRAY MELEK AY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU TALHA YAKUP TUKSAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU AYLİN ÇOBAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU CİHANGİR MARABA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU EYMEN ATA ÇELİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU İHSAN ŞAHİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU KAAN YAZICI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ GENÇ OSMAN İLKOKULU DURU AYDIN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ AVNİ BAŞMAN İLKOKULU CİVAN KABAOSMANOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU ABDULLAH YAŞAR KAZAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU EMİN TAHİR ÇALIŞKAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU KEREM CİHAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU MUSTAFA TEMÜR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU ÖMER METE ŞEŞEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU SERRA NUR UYAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU YUSUF MELİH YILMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU YUSUF SELİM DEMİRCİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU AZRA ÖZMEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU ELİF SERAP ÇÜTELİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU GÜLŞAH ZÜMRA SAVAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU ÖMER TUNA EVCİL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU DENİZ ÇANKAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU MERT EJDER ERDEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU RÜZGAR EREN EYİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU AHMED SAİD SERTBAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ALİ EMRE BEKTAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ALP MUTLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ATA KAZAZOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ATİLLA ORHUN KÜÇÜK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ÇINAR ŞENEL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU DAMLA EROĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU DEFNE NİL KÜÇÜK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU DENİZ ÖZÇAĞDAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU DORUK DALGIÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU EMİNE ESMA YUMUŞAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ENSAR UMUT BOY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ESMA DEMİRAT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU FURKAN DEĞİRMENCİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU GÜNEY USLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU HALİT YİĞİT ÜLGİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU HAMZA SELİM AĞCA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU İSMET EYMEN ÇELİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU İSMET TAHA ÇELİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU KEREM AYCİBİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU KEREM ARAS BAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU KUTAY ALİ ŞENEL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU MELEK BAŞAK GERDAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU METEHAN İNCE KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU MUSTAFA EFE AKYILDIZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU MUSTAFA TAYMİN FİLİZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU NESLİHAN LOÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU OSMAN SAFA İSTENGİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ÖMER BAKIR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ÖMER ASAF BAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ÖMER FARUK KARAOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU SELİM AGÂH VURAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU TUNA ILGAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU UZAY YÜKSELİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU YAĞIZ ŞENEL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU YUSUF AYDOĞAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ZEHRA AHSEN ESMEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HATTAT İSMAİL HAKKI İLKOKULU ÖMER FARUK GİRGİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ŞEHİT MEHMET YILMAZ İLKOKULU POYRAZ YALÇIN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU AHMET MİRZA HORASAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU MERT KERİM DURUSOY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU ÖMER FARUK HORASAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU SELAHATTİN EMİR ŞİMŞEK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU MEHMED HAN AYAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ HALUK ÜNDEĞER İLKOKULU OSMAN EMİRMUSTAFAOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ALP KAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU CAN TOR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU GÖKTUĞ DAĞDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ÖMER MERT KORHAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU ALİN DEMİRCİLER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU DEMİR ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU EFE KAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU KAAN YENİLMEZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU ORKUN AYGAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU KAAN ARAS DEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU KAAN MERT AK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU MEYRA ŞENOCAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU RÜZGAR ÖSKİPER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ZELİHA EVA GÜRKÖK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU BADE ŞAHİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU BATU ŞAHİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU BERKEN AREL AYAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU DORUK DOĞAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU PELİN USTA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU ZEYNEP KAPLAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL AKA İLKOKULU CAN EREN ŞAHİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU ELA OYMAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU İLDA ASLANHAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU AHMET EMİR TÜRKYILMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ATLAS BEYAZIT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU AZRA AYYILDIZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU BELİS CANDAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU BİLGE MELEK UZUN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU CAN GÖRGÜL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ÇINAR SEMİZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU DEMİR ŞENTÜRK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU DERİN ERCAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU DİREN KAP KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU EBRAR REYYAN TUNCER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU KEREM GÜRBOĞA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU MEHMET EFE ÖZDENİZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU MEHMET KAĞAN KILIÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU MELİKE DİLEK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU MERT HOROS KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU MİRAY AKSU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU MİRAY MÜKYEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU TAHİR ALP ÇORAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ZEYNEP ÇİFTKAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU DORUK ZENGİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU EFE FAHRİ EROLTU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU KUZEY ÖZKARADUMAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU MUSTAFA DEMİR YAMAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU OSMAN YİĞİT TIKNAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU KEREM BELGİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU POYRAZ TÜFEKÇİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU RÜZGAR TÜFEKÇİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU SARP TİLGEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU YAMAN KIRGEZEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU BEYZA SAFRAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL KÜLTÜR İLKOKULU KEMAL ONUR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL TAŞ İLKOKULU ARDA ERTAÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL TAŞ İLKOKULU ARİN ÖRTÜLÜ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL TAŞ İLKOKULU ASLI ZEHRA ÖZPERK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL TAŞ İLKOKULU METE GÜR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR DOĞA İLKOKULU MELİS AKYÜZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR DOĞA İLKOKULU PARS EGE KUZGUN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR VEGA İLKOKULU CEMAL TUNA ŞAHİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BAŞAKŞEHİR DOĞA İLKOKULU HANİFE AYŞENAZ AKSOY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ESENKENT FİNAL İLKOKULU MELİS TİRYAKİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU CAN AKKOYUN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU CEVAT PEHLİVAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU DERİN AKKURT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU DERİN BABAYEV KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU DURU ELİF YAZGIÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU EKİN DÜZGÜN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU HAKAN ÖZKAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU KEREM ÖZTÜRK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU MEHMET ÇAĞRI UZTETİK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU TEOMAN SARICA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU ZEYNEB YAŞAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ İLKOKULU YAVUZ ATA MUTLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEŞİKTAŞ ERKAN ULU İLKOKULU ÖMER GÜVEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ACARKENT DOĞA İLKOKULU ATA GENÇER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ACARKENT DOĞA İLKOKULU BAHA DURUKAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ACARKENT DOĞA İLKOKULU HASAN ÇAĞAN AYDIN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ACARKENT DOĞA İLKOKULU MİNA MERCAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ACARKENT DOĞA İLKOKULU ÖZMEN BAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYKOZ DOĞA İLKOKULU ALİ DENİZ KATIRCI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL İLKOKULU DEMİR BÜYÜK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL İLKOKULU EREN ÖZOL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR İLKOKULU CEMRE ÇINAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR İLKOKULU DOĞA ŞENGÖNÜL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR İLKOKULU IRMAK ŞENGÖNÜL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYOĞLU DOĞA İLKOKULU YUSUF GÜRKAN SEVİNÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL GÖKKUŞAĞI İLKOKULU MEHMET RÜZGAR GÖLBAŞI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL İZ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ İLKOKULU CAN YILDIRIM KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL İZ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ İLKOKULU ÇINAR BALABANLI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL İZ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ İLKOKULU ÇINAR DEMİREL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL İZ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ İLKOKULU DORUK EFE ŞENEL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL İZ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ İLKOKULU NİL KARA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL GAZİOSMANPAŞA DOĞA İLKOKULU MUHAMMED TAHA ÖZGER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU ALTUĞ YOLCU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ANAKENT İLKOKULU ALYA SEDEF BALTACI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ANAKENT İLKOKULU KEREM TUNA YURTYAPAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ANAKENT İLKOKULU METE KEMAL CANSEVEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BİLTES İLKOKULU ÇINAR GÜNEŞ ÖZGÜR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BİLTES İLKOKULU EMRE YÜCEL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BİLTES İLKOKULU MAHİR ENES YÜKSEL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ÇAM İLKOKULU YUNUS EMRE ELİEYİOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL KARTAL UĞUR İLKOKULU ARAS KAYA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU ZEYNEP YAREN CEYLAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA İLKOKULU BARAY BALABAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TED ÖZEL ATAKENT İLKOKULU ALİ TAYMEZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TED ÖZEL ATAKENT İLKOKULU AYŞE MELEK KORKMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ TED ÖZEL ATAKENT İLKOKULU BERK KÜÇÜKGEZİCİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU ALP BARIŞ AYDAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU ARAL KANDİHAROĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU AREN ÇINAR ŞAHİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU BORA ÇALIM KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU CAN ALİŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU ÇAĞAN CEYLAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU DEVİN TİM THOMAS KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU EGE CAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU KAAN YALABIK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU LEYLA NİL TEVETOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU NİL ADA OKÇUOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU PELİN BOZKURT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU RIZA ATASOY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU SOPHİA CILGA KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU TUĞRA MUSTAFA ÇAĞLAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU YAĞMUR NUHOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU YİĞİT ARSLAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL CEBİR İLKOKULU YAREN AL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL KURTKÖY UĞUR İLKOKULU CAN LİMON KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL PENDİK BAHÇEŞEHİR KURTKÖY İLKOKULU CEM BURAK ÖZYURT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL PENDİK İYİ DERSLER İLKOKULU İPEK DELİL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU ALİ ARSLAN TANRIVERDİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU ELİF KURU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU ELİF MERAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU HİRA SAĞLAM KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU MİRAY YILDIZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU UTKU BERK GÜNEŞER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU YUSUF EREN DEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK İLKOKULU ALİ UZAY GÜZELGÖZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK İLKOKULU EFE ÖNDEROL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK İLKOKULU GÜNEŞ ŞARDAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ENKA İLKOKULU AKSEL DURUKAL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU BAHRUZ GULMAMMADLI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU DOĞAN HAKAN TURAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU DORUK AYDOĞDU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU DORUK KOCABAY KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT İLKOKULU ALİN LİNDA AYDÖNER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT İLKOKULU DOĞU ARTAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ FMV ÖZEL IŞIK İLKOKULU DORUK ŞANLI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU HALİL AKİF KALKAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL FEN İLKOKULU EFE ENGİN TOPTAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL FEN İLKOKULU GÜNEY ÖZTÜRK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL FEN İLKOKULU NİL DUBAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL TUZLA DOĞA İLKOKULU EREN YAŞAROĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL TUZLA DOĞA İLKOKULU MEHMET GÜLER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL TUZLA DOĞA İLKOKULU METE AKSU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ÜMRANİYE ÇAMLIK SEVİNÇ İLKOKULU CAN KAYGALDURAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU AYŞE ZEREN BAYRAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU BATI ERTEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU BESTE PARLAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU CAN BERTAN ÖKTENBERK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU DOĞA ERİŞEN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU ELİF KASABOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU KIVANÇ SELAHATTİN DEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU MEHMET GÖKSEL DEVELİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU OZAN DENİZ OKUMUŞOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU URAS KAVİ GÜRSES KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BİLFEN KOŞUYOLU İLKOKULU METEHAN KORKMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA ÇAĞLAR İLKOKULU İSMAİL GÖKHAN ÖZKANDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL FERAH BÜYÜK ÇAMLICA İLKOKULU BARAN SEVER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL FERAH BÜYÜK ÇAMLICA İLKOKULU BARAN DORUK KOTAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL İDE ÇAMLICA İLKOKULU ÖMER KURT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SOYAK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU ALİ ARAS YİLDİZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL SOYAK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU GÖRKEM EGE KONAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU MUSTAFA EYMEN YAVUZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL PAKKAN İLKOKULU KAAN CİVAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU ALİ KAAN ASLAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU CAN METE BENLİ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU DEFNE ÇOLAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU DOĞUŞ TAN EŞİYOK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU EFE YAVUZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU EYMEN DUYAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU KIVANÇ AKTAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU MERT MÜJDAT TURAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ÇEKMEKÖY LİDER İNSANLAR VADİSİ KOLEJİ İLKOKULU ATEŞ KESKİN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL HARAMİDERE AÇI İLKOKULU BEYAZIT ÇALGIÇ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL HARAMİDERE AÇI İLKOKULU OSMAN BAŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL KAĞITHANE FİNAL İLKOKULU ARDA NALBANTOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ DR.HAYDAR ASLAN İLKOKULU EMİR EFE PARLAK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ENGİN AKAD İLKOKULU ÇINAR EGE TEZCAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU YUSUF EYMEN POŞUL KULÜP
FİNAL 7 YAŞ VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL İLKOKULU ALP YILMAZER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL KAĞITHANE VADİ İSTANBUL UĞUR İLKOKULU AKAD KUTAY ÇELENK KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ORAN İLKOKULU ARAS ÇİĞDEM KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ERA EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM KOLEJİ ÇAMLICA İLKOKULU SU GÜRBÜZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU CİHAN YALÇIN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU DERMAN BOZAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU HABİP ERAY ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU HİRA MACİTER KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU KIVANÇ ALAGÖZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU MELİS SARI KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU MERT ALİ POLAT KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU MİR MUSTAFA YILMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU SELİM DEMİR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU VENÜS ASYA ERSÖZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ÇATALCA ÇEVRE BİLİM İLKOKULU ALİ ARDA ÇAKAR KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ÇATALCA ÇEVRE BİLİM İLKOKULU EMİR EFE KÖYLÜ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL ÇATALCA ÇEVRE BİLİM İLKOKULU POYRAZ GÜNEŞ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ DOÇ.DR. HÜSEYİN ÇELİK İLKOKULU RUKEN KAYHAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ DOÇ.DR. HÜSEYİN ÇELİK İLKOKULU YUSUF CAN ERCAN KULÜP
FİNAL 7 YAŞ SEVİM ÇUHADAROĞLU ILKOKULU SARE NURİBEYOĞLU KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL BİLGE KALEM İLKOKULU YAHYA MUAZ YILMAZ KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL KURTKÖY VEGA İLKOKULU AMIR MUSABAEV KULÜP
FİNAL 7 YAŞ ÖZEL KURTKÖY VEGA İLKOKULU DOĞA UYANIK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BÜYÜKADA ŞEHİT MURAT YÜKSEL İLKOKULU SELİM BATU ÖZBEY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ CEMAL REŞİT REY İLKOKULU AHMET NASUH CENGİZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ÖĞRETMEN HASAN AKAN İLKOKULU DOĞU AKAR 1106 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ÖĞRETMEN HASAN AKAN İLKOKULU URAS GÜLERYÜZ 1087 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ AMBARLI İLKOKULU EFEHAN BİLGİÇ 1106 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ANAFARTALAR İLKOKULU YUSUF TALHA ASLAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ARİF NİHAT ASYA İLKOKULU AKİF EMRE MADEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ARİF NİHAT ASYA İLKOKULU EYLÜL AKTÜRK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU BEYZA FİRDEVS BERBER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU YİĞİT ANIL TİMZAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ GASPIRALI İSMAİL İLKOKULU ABDULLAH YAĞCI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ GASPIRALI İSMAİL İLKOKULU ALİ YİĞİT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN KAĞNICI İLKOKULU AYDIN YAŞA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN KAĞNICI İLKOKULU TAHA ÖLEZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İÇDAŞ İLKOKULU ALİ SAYAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İÇDAŞ İLKOKULU SAMET AKSAKAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSA YUSUF ALPTEKİN İLKOKULU ENES SABRİ ÖZYURT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSA YUSUF ALPTEKİN İLKOKULU SALİH MOĞUL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTİKLAL İLKOKULU BERKAY AYDEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTİKLAL İLKOKULU KAYRA AYDEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTİKLAL İLKOKULU MUSTAFA SALMAN ERYILMAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTOÇ İLKOKULU MUHAMMED ALİ ÇOKAY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KARACAOĞLAN İLKOKULU BETÜL FERYAL GÜRŞEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KİRAZLI İLKOKULU MUSTAFA EREN MICIK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KİRAZLI İLKOKULU ÖMER FARUK GÜNER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KOCA YUSUF İLKOKULU ABDULLAH DEKMAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KOCA YUSUF İLKOKULU AHMET ALİ ŞAŞMAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KOCA YUSUF İLKOKULU EGE ÖZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KOCA YUSUF İLKOKULU YAĞMUR GENÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ RAGIP AKIN İLKOKULU ALİ KEREM DAŞDEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÜSKÜP İLKOKULU BEYZA İNEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÜSKÜP İLKOKULU YUSUF MİRAÇ ZİYANAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ YILDIZTEPE İLKOKULU ABDULLAH AHISKALI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ YILDIZTEPE İLKOKULU MİRAÇ KAİM KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FİKRET YÜZATLI İLKOKULU ALİ ULVİ ÖNEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU ELA ŞAHİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU EMİR ÖZDAĞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU HAMZA DANİŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU HÜSEYİN CELEP KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU MELEK ŞENCAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KOZA İLKOKULU ALİ YAMAN KAYA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KOZA İLKOKULU NİL BEREN ÖCALAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KULELİ İLKOKULU CANER BAYRAKDAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU BARAN ŞENGİL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU BERAT SALİH ALTUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ÇETİN ARDA TURAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ECEMSU ÇİTİL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU KUZEY MERT GÜZEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU MUHAMMED RIZA SAYAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ÖMER AŞAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU SAİD ÇINAR KAYGISIZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEVLANA İLKOKULU YUSUF İSMAİL DEMİRCAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU BURAK BÜYÜKBAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU YİĞİT ATAKAN BACAKOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU ZEYNEP ADA KINALI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞİRİNEVLER MEHMET ŞEN İLKOKULU EYÜP EFE ÇİÇEK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU AZRA İLHAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU KAAN ÇUKURLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU ÖYKÜ DENİZ SANGÜR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU SELİM ENSAR BİNGÖL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ YAYLA İLKOKULU RÜZGAR GÖKÇEK 1098 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ZAFERLER İLKOKULU KEREM CELEP KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İLKOKULU ATLAS KAYRA TAŞKALE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 75.YIL CUMHURİYET İLKOKULU ARAM ARYAS BORA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 75.YIL CUMHURİYET İLKOKULU FERİT ERALP ALKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HALİL VEDAT FIRATLI İLKOKULU AHMET KEMAL ÇERÇİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HALİL VEDAT FIRATLI İLKOKULU ARDA ÇAĞLIUZUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HALİL VEDAT FIRATLI İLKOKULU BULUT AKGÜN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HALİL VEDAT FIRATLI İLKOKULU RÜZGAR AKGÜN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İLKOKULU NİHAL CEMRE CEBECİOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEDENİ BERK İLKOKULU EGE AKTARI 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU ALİ FATİH ÇOBANOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU BARIŞ GÖNÜLLÜ 1154 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU EGE AKIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BAHÇEŞEHİR SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU DİLAN NANÇIN 1076 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BAHÇEŞEHİR SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU MERT YÖRÜKÇÜOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BAŞAKŞEHİR CUMHURİYET İLKOKULU EMİR KARAAĞAÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU BERRA ORAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU DAMİR KURTOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU EFE KÖSEOĞULLARI 1013 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU ELİF YAREN TÜZİNOĞLU 1095 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU EMİR KIRAÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU EYMEN BULUR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU EYMEN KÖSEOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU HAYRUNİSA EROL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU IRMAK İNAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU MEHMET LEVENT ÇELİK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU METE DİKEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU RÜZGAR DÜŞTEGÖR 1096 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU YUNUS ÖMER TOPÇU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU ZEYNEP EDA BULAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TUNA İLKOKULU ZEYNEP İLKE IŞIK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MURAT BEYAZ İLKOKULU ERAY YAĞIZ KOCA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ORGENERAL KAMİ GÜZEY İLKOKULU EZGİ YÜKSEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ORGENERAL KAMİ GÜZEY İLKOKULU FURKAN DEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ORGENERAL KAMİ GÜZEY İLKOKULU YALIM AYTEKİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HALİDE EDİP İLKOKULU BERAT BAKIR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HALİDE EDİP İLKOKULU EYMEN KALENDER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HALİDE EDİP İLKOKULU HÜMEYRA BAŞER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU ASYA UĞUR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU DERİN BAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU EMRE AYGÜL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU KUTAY KUZLAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU MUHAMMED EMİN ÇELİK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU NİSANUR İLGÜN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU RÜZGAR KEREM KARAKAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU SELMA YILDIZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU YUSUF BEYAZIT KOCA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU YUSUF SELİM PEÇE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BEYLİKDÜZÜ HALDUN TANER İLKOKULU BARLAS YALÇIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BEYLİKDÜZÜ HALDUN TANER İLKOKULU CAN BATU ÇELİK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BEYLİKDÜZÜ HALDUN TANER İLKOKULU ÇAĞHAN DORUK DEMİREL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BEYLİKDÜZÜ HALDUN TANER İLKOKULU MURAT GÜLER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BEYLİKDÜZÜ HALDUN TANER İLKOKULU POYRAZ BEDESTENLİOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BİZİMKENT İLKOKULU AHMET SELİM ÇAKMAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY İLKOKULU HEVİ BARAN KOÇLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ORBAY İLKOKULU EYÜP KAYRA KARABACAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ORBAY İLKOKULU ÖMER BURAK AÇIKBAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ORBAY İLKOKULU ÖYKÜ GÖK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BATIKÖY MEMURDAN ARMAĞAN İLKOKULU MUSTAFA ALP ŞİMŞEK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HALİME BULDUK İLKOKULU İLDA ADANIR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖMER GÜLTEKİN-YAVUZ SELİM İLKOKULU ÇINAR ZANA DİNÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖMER GÜLTEKİN-YAVUZ SELİM İLKOKULU MÜCAHİT İKTO KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ABDULLAH ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ALİ KAĞAN ACUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU BARIŞ ÖRNEK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ÇAĞAN YAVUZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU DURU AKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU EDİZ TUNÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU GÖKTUĞ EREN ALTUNSOY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU MEHMET EMİR AYRAN 1175 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU OZAN AKSOY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU UMUT BAYLAM KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU YİĞİT EMİR BAY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU YUSUF EYMEN AL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SULTAN ÇİFTLİĞİ İLKOKULU ŞEYMA NİL ŞİMŞEK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ AYVALIDERE İLKOKULU YUSUF NURÇELİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU AHSEN BERRİN HATİPOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU METEHAN KEMAL ASAN 1000 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU YİĞİTHAN SÖNMEZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ALTINYILDIZ İLKOKULU ÇINAR USLU 1045 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NECLA GÖRER İLKOKULU MEHMET FATİH MERCAN 1202 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MUSTAFA KEMAL İLKOKULU EMRE YAĞIZ AKYOL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SERDAR AKSUN İLKOKULU MEHMET EFE ÇINAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ YUNUS EMRE İLKOKULU CANSU YILDIRIM KULÜP
FİNAL 8 YAŞ YILDIZTABYA İLKOKULU HASAN ÖMER YAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DR.LÜTFÜ KIRDAR İLKOKULU DENİZ POYRAZ ERMİŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ CENAP ŞAHABETTİN İLKOKULU ALİ ALEKSEY CANPOLAT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DR SAİT DARGA İLKOKULU ECE KÜBRA KARAOĞLAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DR SAİT DARGA İLKOKULU UTKU KARATAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU AKİF ERDEM GÖKTAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU ARAS MEYDAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU EMİR TEZEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSMAİL EREZ İLKOKULU İNCİ KÖSA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSMAİL EREZ İLKOKULU ÖMER HACIMALI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ERGENEKON İBRAHİM ŞAKİR İLKOKULU YİĞİT MERT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEHMET HİLMİ ALTAY İLKOKULU IŞIL SARE POLAT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU MUAMMER YILMAZ 1209 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU ÖMER ERDUĞAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SABRİ TAŞKIN İLKOKULU ÖZGÜ LİYA ŞENER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU AHMET AYAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ÇAĞRI EGE POLAT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ÇINAR GÜNDÜZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU DENİZ SÜMEYYE YÜZGEÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU DOĞA SEVİ ÖZEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU EMİR GÜLABACI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU HÜSEYİN YEKTA ÇELİK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU İDİL GÖBÜLÜKOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU KAAN ALBAYRAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU KEREM İNCİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU KUZEY BOZU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU MİNEL TAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ŞİRİN SU OSANMAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU UFUK MAHİR METE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKOKULU ALİ ÇAĞAN ÖZMEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKOKULU TUĞRA BALKAN İPER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKOKULU UMUT ULAŞ YÜKSEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ YILDIZ İŞÇİMENLER İLKOKULU MERYEM ELİF UYSAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU ÇINAR TURHAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SEFAKÖY 100. YIL İLKOKULU ENES NADİR ÖZTÜRK 1176 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SULTAN ALPARSLAN İLKOKULU ADEN BALCI 1049 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SULTAN ALPARSLAN İLKOKULU TOPRAK MİR DEMİR 1160 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TOKİ ŞEHİT ER YILMAZ ÖZDEMİR İLKOKULU HÜSEYİN SALİH ZENGİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU BERAT ARİŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU RÜZGAR CENGİZ ŞENER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU ARAS ERDEN 1086 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇAMLIK İLKOKULU MUHAMMED BAŞKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KURTKÖY İLKOKULU EMİN ÖNDER ÜNEY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TEVFİK İLERİ İLKOKULU MUHAMMED ENSAR EMRAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ OSMANGAZİ İLKOKULU GÜLİSTAN KILAVUZOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ OSMANGAZİ İLKOKULU MELEK NEŞE KEMER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SARIGAZİ AHMET KELEŞOĞLU İLKOKULU ENGİN DENİZ BOZDAĞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ANAFARTALAR İLKOKULU BARTU SELÇUK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ GAZİ İLKOKULU BARIŞ ÜNSAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ KAVAKLI İLKOKULU SELENAY MUTLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NURULLAH BALDÖKTÜ İLKOKULU BERİL NAZ DİRİK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NURULLAH BALDÖKTÜ İLKOKULU DERİN KARA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ PİRİ MEHMET PAŞA İLKOKULU TOPRAK AGİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SELİMPAŞA İLKOKULU ATA EYMEN ÖZKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ SELİMPAŞA İLKOKULU EMİR KERİM ELMASLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU YUSUF TALHA GÖLOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASANPAŞA İLKOKULU ABDÜLKADİR KOÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 75 YIL İLKOKULU UTKU DUMAN 1401 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 75 YIL İLKOKULU YEKTA CAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ AHMETLİ YAHŞİBEY İLKOKULU OĞUZ ORTAKÖY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NİLUFER HATUN İLKOKULU EYMEN ÖZER 1001 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NİLUFER HATUN İLKOKULU MEHMET AYDIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NİLUFER HATUN İLKOKULU NİSAN LİVA SELAMET KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HACIOĞULLARI HİLMİ SONAY İLKOKULU ALP EFE İLHAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ORD.PROF.DR.CAHİT ARF İLKOKULU ABDULLAH ENES AKTAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ORD.PROF.DR.CAHİT ARF İLKOKULU ECE PARLAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ARİF NİHAT ASYA İLKOKULU CEMİL YAHYA KÖSE 1083 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU ASYA SAĞANAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU BERAT DEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU EMİR SEFA TOSUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU MEHMET OSMAN DÜNDAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU ÖMER FARUK MENEVŞE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU ÖMER TALHA ERKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU ÖZGÜR KÖSEOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ NURETTİN TOPÇU İLKOKULU KEMAL ERDEM YUMURTACI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU MİRAY SU CAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU ÖMER TUNA ERMİŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇAMLICA ŞEHİT ONUR ENSAR AYANOĞLU İLKOKULU YAĞIZ AKYILDIZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU ADA ULUÇAY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU BARIŞ SAVA ÖNEY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU DERİN DENİZ UÇAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU EMİR ÇINAR DALCALI 1000 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU SAYGIN ARAS YILMAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU YUSUF EYMEN BULUTCU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU AHMET ASAF ÇEKER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU AYŞEM MASAL GİZGEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU BAŞAK SOYER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU BATI BİRGÜL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU DORUK TUNCEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU ECE SARI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU EMİR AKTAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU MEHMET DORUK BÖCEKÇİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU MERT DENİZ ÇİFTÇİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU YUSUF SELİM KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU ZEYNEP AYDIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU ZEYNEP DEMİRKOLLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU AHMET SELİM AKDERE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU CAN TUNA KABAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU DURU ÖZCAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU EREN COŞKUNER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU FATMA ASYA AYDEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU KEREM KIDIR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU MİRAÇ RÜZGAR EKŞİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU MUHAMMED YUSUF GÜLLE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ÖMER HASANÇEBİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU YILDIZ BELMA KOÇAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ HATTAT İSMAİL HAKKI İLKOKULU MUHAMMED YUSUF TEKİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU AHMET ALİ TARAKÇI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ŞEHİT MEHMET YILMAZ İLKOKULU MUHAMMED ALİ AKKUŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ YAVUZTÜRK İLKOKULU ELİF NİSA ÇETİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU ARİF ANIL GEMCİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU DEFNE KOÇAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU MERT ALİ CÜRE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU YUNUS ENES DURUSOY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU ASAF EREN GENÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ARNAVUTKÖY MAVİGÜN İLKOKULU ABDULLAH ASIM CEYLAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ALİ KÖKSOY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ALİ TUNA ÇAPTUĞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU EMRE SEYİTOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU EMRE TOPBAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU KIVANÇ KİRİŞCİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU MELEK ZEREN UZUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU MİNA SEYİTOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU RÜZGAR ALTAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU ALİ BABAOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU DEMİR OZİ DİNÇTÜRK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU KEREM AYGÜN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU ÖMER KABAKÇI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU SELİM ŞENYÜZ 1127 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU YALIN BARTU AHBAB KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU ZEYNEP SADE AYDOĞAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ALİ ERTÜRK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU MEHMET CAN DİNMEZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU METE KESKİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU URAS FARUK YAKUPOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU YAĞIZ ALP AYDIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL AVCILAR BİLİM DOĞA İLKOKULU FEDAİ ATA ÖZMEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL AVCILAR BİLİM DOĞA İLKOKULU YUSUF EGE ÖZMEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL GÜNEŞLİ FİNAL İLKOKULU YAĞIZ ZALOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL İSTANBUL HAZAR İLKOKULU AYAZ DENİZ YAĞMUR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU DURU ŞEKER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU MERİÇ ÖZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU TANEM KURAĞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ELİT GENÇLER İLKOKULU EDİZ SOLAK 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ATİLLA İDİKUT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU DENİZ ÖZER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU EGE GÖLBAŞI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ELİF DELİCEOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU EMİR FERGAN YILMAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU KUZEY OTACI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU POYRAZ BAHÇELİLER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU RÜZGAR ÖNOL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU ARİN EGE ERDOĞAN 1176 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU MUSTAFA DUHA BATMACI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU YİĞİT KAAN YALÇINDAĞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU ALP IŞIK ÇATAKOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU DERİN MAZI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU EGEMEN GÖKMEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU HAKAN ASLAN GÜLEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU İREM SAÇAKLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU MİRAN BERAT YILDIZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU YUSUF MİRAÇ DUMANLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU ATA YİĞİT SAMSUNLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU AZRA MANAP KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU BARTU BATIR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU BEREN DURU GÜN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU ÇINAR BOZDEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU EMRE GÜRBÜZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU MEHMET ALP KUZUCUK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU SELEN BİLGİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FLORYA İLKOKULU YAĞIZ GÜNEY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TAŞ İLKOKULU ALP BÜYÜKİŞCAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TAŞ İLKOKULU ARDA BARIŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TAŞ İLKOKULU NİL YILDIZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YEŞİLKÖY 2001 İLKOKULU KADİRHAN KOKAK 1045 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR BİLFEN İLKOKULU SERDAR DEMİR KOTİL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR DOĞA İLKOKULU ERDEM ALTINEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR İLKOKULU YİĞİT BURAK ŞİMŞEK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR VEGA İLKOKULU GÖKTUĞ KEREM ATABEK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAŞAKŞEHİR DOĞA İLKOKULU FURKAN MURAT BEŞİK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAŞAKŞEHİR DOĞA İLKOKULU KEREM SARP YEKELER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAŞAKŞEHİR DOĞA İLKOKULU YUSUF SELİM BİLGİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BAŞAKŞEHİR DOĞA İLKOKULU ZÜMRA SARIYILDIZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU ALİ BARAN ALTUNBAY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU AYLİN MANZAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU ÇINAR SÜREK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU DEMİR RÜZGAR ZEYTİNBAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU DORUK GÖRKEM GÜR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU EYLÜL DERİN OĞUZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU HASAN BASRİ AKIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU İPEK KÖKSAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU MİNA REYYAN AYDIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU MUHAMMED ALİ KARA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU YUSUF KAYRA ÇAVDAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU ZEYNEP ECE CİĞA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ İLKOKULU YAVUZ KARAKAYA 1045 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEŞİKTAŞ ERKAN ULU İLKOKULU ZEYNEP GÜNEŞ UYANIK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL İSTANBUL İLKOKULU ÖZGÜR DENİZ SARAÇLAR 1001 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ T.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ İLKOKULU BERK AYDIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ T.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ İLKOKULU MERT KAPANLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ T.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ İLKOKULU ÖZGÜR YALIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ACARKENT DOĞA İLKOKULU ELİZ ADA ÇAKAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL İLKOKULU ÖZER YAĞIZ SAVUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR İLKOKULU MEHMET TURAN OTLUOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR İLKOKULU MUSTAFA HADİ DOĞAN 1063 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEYOĞLU DOĞA İLKOKULU DEVRİM GÜNEŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEYOĞLU DOĞA İLKOKULU ELİF ALYA DOĞAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEYOĞLU DOĞA İLKOKULU NURSENA ERTAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TAŞDELEN UĞUR İLKOKULU MİRA SU DUMAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TAŞDELEN UĞUR İLKOKULU PAMİR ÇINAR MAKAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TAŞDELEN UĞUR İLKOKULU ŞEVKET EREN DURUKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL GÖKKUŞAĞI İLKOKULU BATUHAN UTKU DENİZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL GÖKKUŞAĞI İLKOKULU FAİK ŞAHAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL GÖKKUŞAĞI İLKOKULU OKTAY MERT ÖRS KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KEMERBURGAZ BİLTES İLKOKULU DENİZ SEZGİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KEMERBURGAZ DOĞA BİLİM İLKOKULU ELİF ŞUMLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ZİNDE İLKOKULU ABDULLAH ÇAKIROĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ZİNDE İLKOKULU YUSUF KAAN DOĞUERİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TOPKAPI DOĞA İLKOKULU METEHAN KORALTAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEFKAT İLKOKULU YUSUF ALTUNAY 1045 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU EROL CAN AKÇAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ANAKENT İLKOKULU YAĞMUR KOŞAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KADIKÖY DOĞA İLKOKULU DENİZ ÇİÇEK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BİLTES İLKOKULU ERAY EREN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL ULUĞBEY İLKOKULU DENİZ ELA MISIR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAM İLKOKULU ÇINAR ERTEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAM İLKOKULU URAZ SÜNBÜL 1032 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KARTAL BAHÇEŞEHİR İLKOKULU BEYZA ÜNLÜ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KARTAL BAHÇEŞEHİR İLKOKULU KAAN DEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU ALİ BERK TANRIVERDİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU BARTU UĞUR ULUDOĞAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU EGE ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU ELA ECE YALIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU ELYA DERİN YILDIRIM KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU GÖRKEM MUTLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU GÖZDE SENA ÇOTUR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU KENAN SARP KARADENİZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU KIVANÇ ÜZEY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU SENA ÖGEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YAKACIK DOĞA İLKOKULU TUNA ARAS ŞAHİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BİLFEN HALKALI İLKOKULU SİNAN ŞEVKİ CUYLAN 1048 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA İLKOKULU SANIAR TRANFAR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL HALKALI BAHÇEŞEHİR İLKOKULU KUZEY SARIAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TED ÖZEL ATAKENT İLKOKULU KUZEY SARGIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN İLKOKULU SİDAR BORAN AKDENİZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU ALİ TAHA AKTAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU CAN RÜZGAR BÜRKAN 1143 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU DOĞA ÇİL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU EGE OĞUZAY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU FURKAN YENER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU GANİ MECİT KARABAĞLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU HAN ÖZMEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU HÜSEYİN GÖKALP TERAZİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU MEHMET ÇINAR DEVELİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU MERT ERTAPAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU METE NİNİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MARMARA İLKOKULU YUSUF ERDEM ŞAHİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KURTKÖY UĞUR İLKOKULU DEFNE ELA YAMAN 1112 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU AYŞE DURU GÜREL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU DURU KARADUMAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU EMRE KURŞUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SANCAKTEPE DOĞA İLKOKULU MUSTAFA KEMAL BEŞLİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK İLKOKULU AREN ŞENGÜL 1057 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK İLKOKULU ELİF AYÇA ERSOY 1065 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK İLKOKULU HAKAN ATEŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İ.T.Ü. GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL DR.NATUK BİRKAN İLKOKULU İDİL MERMUT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İ.T.Ü. GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL DR.NATUK BİRKAN İLKOKULU KEREM MERT MORAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İ.T.Ü. GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL DR.NATUK BİRKAN İLKOKULU MERT YEDİKARDEŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ENKA İLKOKULU SAN TIĞLIOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU BARTU AKYOL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU CAN TAŞKIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU DERİN YÜCEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU KEMAL FARUK KARAKUŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL SARIYER DOĞA İLKOKULU OĞUZHAN ÖZSÜLLÜ 1079 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT İLKOKULU MEHMET METE GÜNDÜZ 1187 0 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL IŞIK İLKOKULU ALAZ İŞGÖRÜCÜ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL IŞIK İLKOKULU CAN FAKİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ FMV ÖZEL IŞIK İLKOKULU MERT CAN DEĞER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL EVRİM İLKOKULU DEVRİM DENİZ KILIÇ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU ÇAĞAN METE GÜLMEZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU DEMİR EREN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU DERİN EREN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU DERİN DÜNYA DEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU EGE ALP BÜYÜKÖZKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU MERT ALİ ULUOCAK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU NEHİR ÖZTÜRK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU ÖMER EKEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ŞİŞLİ BİLİM DOĞA İLKOKULU MİRAÇ EMİR KABA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ŞİŞLİ BİLİM DOĞA İLKOKULU YAĞMUR CAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ŞİŞLİ BİLİM DOĞA İLKOKULU YİĞİT ÖNSAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FEN İLKOKULU DENİZ ÖZTÜRK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FEN İLKOKULU EYLÜL YAĞMUR ŞİMŞEKLİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TUZLA DOĞA İLKOKULU BULUT NEDİM YILDIRIM KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TUZLA DOĞA İLKOKULU SELİN AKAGÜNDÜZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TUZLA UĞUR İLKOKULU ALİ UMUT KIRMIZIGÜL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL TUZLA UĞUR İLKOKULU DENİZ ATLAS DOĞAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ANABİLİM İLKOKULU METE ÖZTÜRK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BİLFEN ESENŞEHİR İLKOKULU HÜSEYİN EGE ERDEM KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜMRANİYE UĞUR İLKOKULU MEHMET AKİF EREN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YİĞİT İLKOKULU İDİL İZAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU AHMED KAAN BOZKURTOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU BARKIN ÜNAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU BİLGİN YAMAN YILMAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU BUSE ÖYKÜ AYDIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU CAN TARLAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU CAN KEREM ALTINDAĞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU ÇINAR TAŞTAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU DERİN AKTAŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU DERİN NAZLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU EFE AYDOĞMUŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU EFE ERGÜL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU KAAN KUTSAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU MEHMET ALİ ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU MERT ÇOBAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU METE KEREM SESİGÜR KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU ÖMER ERGÖNEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU SARE BİLGEN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA İLKOKULU DEFNE UYSAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA İLKOKULU FERİT UYSAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ACIBADEM İLKOKULU MEHMET ALİ AYHAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA ACIBADEM İLKOKULU AHMET EREN MUTLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA ACIBADEM İLKOKULU İBRAHİM AKİF BİLİCİOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA ACIBADEM İLKOKULU OZAN ŞİMŞEK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA ACIBADEM İLKOKULU ÖMER ALP ŞENGÜN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA ÇAĞLAR İLKOKULU BERAT MİNA BİNGÖL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FERAH BÜYÜK ÇAMLICA İLKOKULU AHMET EREN DEMİRCİOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FERAH BÜYÜK ÇAMLICA İLKOKULU KIVANÇ YILDIZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FERAH BÜYÜK ÇAMLICA İLKOKULU UTKU YILDIZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL FERAH BÜYÜK ÇAMLICA İLKOKULU YİĞİT ÖZAY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL İDE ÇAMLICA İLKOKULU MEHMET ACAR KALELİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR DOĞA İLKOKULU ALP YAKIŞIKLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU ALP TOKER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU ATLAS CANBAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU ATLAS REŞAT DOĞAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU BELİZ ÇEKİÇER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU DEFNE YİĞİT KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU DEMİR KAAN ÖZÇELİK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU DENİZ BAYRI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU ELA BUĞDAYLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU ELİZ ORÇAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU ERAY ARAM İLTER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU KAAN AKTAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU KAAN KALAFATOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU KEREM GÖKSU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU NEZO ELİF ALKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL YÖN İLKOKULU AHMET SELİM KARABULUT 1043 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇENGELKÖY FİNAL İLKOKULU ERTUĞRUL BEYAZIT KUL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇENGELKÖY FİNAL İLKOKULU GÜNEY ÇETİNKAYA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇENGELKÖY FİNAL İLKOKULU TUNA KÜÇÜKGÜZEL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU EKREM EMİR DELİCE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU ARDA ŞAHİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU EFE ÜSTÜNSOY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BİLNET İLKOKULU MİRA UZUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL HARAMİDERE AÇI İLKOKULU BERAT YAĞIZ ÇELEBİGİL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL HARAMİDERE AÇI İLKOKULU FURKAN KAYA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MALTEPE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU AYŞE CANSIN MADAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MALTEPE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU EKREM EMİR EKMEKCİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA UĞUR İLKOKULU ALİSA KALKAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA UĞUR İLKOKULU IRMAK ASLAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇAMLICA UĞUR İLKOKULU YAĞMUR ASLAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VALİDEBAĞ İLKOKULU ENES KEREM HİÇDURMAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ENGİN AKAD İLKOKULU ESRA NUR AVCI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU AHMET MERT TAŞKIRAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU MEHMET ASIM BARIŞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU ÖMER BURAK EFE KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU YUSUF YAROĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU ZEHRA ERTÜRK KULÜP
FİNAL 8 YAŞ TEPE İNŞAAT İLKOKULU MAHİR KÖŞÜM 1013 KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL GÜNGÖREN UĞUR İLKOKULU İREM BİRER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL GÜNGÖREN UĞUR İLKOKULU MÜZEYYEN HAYAT YILMAZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL İLKOKULU EGE MÜMİNOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL İLKOKULU LİLA LAYLA KARAMAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KAĞITHANE VADİ İSTANBUL UĞUR İLKOKULU YAŞAR ÇINAR AKIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ERA EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM KOLEJİ ÇAMLICA İLKOKULU BURHAN AY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ERA EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM KOLEJİ ÇAMLICA İLKOKULU DAMLA ÖZKAYA KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ERA EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM KOLEJİ ÇAMLICA İLKOKULU DORUK METE GÜRBÜZ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ERA EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM KOLEJİ ÇAMLICA İLKOKULU EYMEN ERDOĞAN ŞAHİN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ERA EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM KOLEJİ ÇAMLICA İLKOKULU FATİH SELİM EREN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ERA EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM KOLEJİ ÇAMLICA İLKOKULU KIVANÇ KIRAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU AYŞE REYYAN AKSU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU DENİZ DÖNELİ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU ESLEM ALTUN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU MİRAY İLYA SARAL KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL VİZYON İLKOKULU SAHRA SENA AYDIN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇATALCA ÇEVRE BİLİM İLKOKULU TUĞRUL EREN ÖLÇER KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL ÇEKMEKÖY SINAV KOLEJİ İLKOKULU BADE BOĞ KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BİLGE KALEM İLKOKULU BEYZA KILIÇKIRAN KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL BİLGE KALEM İLKOKULU YUSUF EMİR CANDAROĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KURTKÖY VEGA İLKOKULU TUNA METİNSOY KULÜP
FİNAL 8 YAŞ BİNALİ YILDIRIM İLKOKULU BORAN KARAOĞLU KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL KAVACIK BİREY İLKOKULU MİRA ŞANLI KULÜP
FİNAL 8 YAŞ ÖZEL RAMİ UĞUR İLKOKULU YAĞMUR ÖZÜ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HEYBELİADA İLKOKULU CEMAL YUNUS BORA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CEMAL REŞİT REY İLKOKULU İKRA AÇIKER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CEMAL REŞİT REY İLKOKULU MUHAMMED MELİH KARSLIOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CEMAL REŞİT REY İLKOKULU SİMAY YENER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CEMAL REŞİT REY İLKOKULU YİĞİT OZAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CEMAL REŞİT REY İLKOKULU YİĞİT KEREM KÜLSOY KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İBB EVLİYA ÇELEBİ İLKOKULU TAHA GÖKCÜL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ PİRİ REİS İLKOKULU ÇINAR ÇITLAK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CEMİLE BESLER İLKOKULU ALİ SALİH CİHAN 1101 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CEMİLE BESLER İLKOKULU FATMA GÖKÇE ERCAN 1054 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAYIŞDAĞI ARİF PAŞA İLKOKULU HAMZA YILMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAYIŞDAĞI ARİF PAŞA İLKOKULU MEHMET TUNA ARSLANTEPE 1134 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAYIŞDAĞI ARİF PAŞA İLKOKULU UGHUR SADIGOV KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU ZEYNEP YAMAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU BERAT EMİR BARAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU CAFER EYMEN KÖRTIPIL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU ÇAĞAN ÖKTEM KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU EMİR BERAT BEYHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU EMRE KAAN HOTAMAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU MUSTAFA ÇELİKKAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU NEHİR UYMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU NİSA ÇELİK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU TUNAHAN İLİŞİK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU YUSUF GÜLMEZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU ZEYNEP BEYHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ANAFARTALAR İLKOKULU ASYA MEMİŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ANAFARTALAR İLKOKULU ÇINAR ERDÜZGÜN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ANAFARTALAR İLKOKULU DİDEM ELİF ÖNDER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ANAFARTALAR İLKOKULU DORUK ERDÜZGÜN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ANAFARTALAR İLKOKULU FURKAN BURAK YILMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ARİF NİHAT ASYA İLKOKULU AHMET TALHA ATEŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ARİF NİHAT ASYA İLKOKULU YUSUF ANAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ AŞIK VEYSEL İLKOKULU ALPEREN ULUDAĞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ AŞIK VEYSEL İLKOKULU İBRAHİM BAYRAK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ AŞIK VEYSEL İLKOKULU ÖMER FURKAN TÜRKMEN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU CEMRE SU KARADEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ BAĞCILAR İLKOKULU HAMZA ÜNAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU METE KÜÇÜKOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU MUHAMMED REZAN DUMAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DEDE KORKUT İLKOKULU AHMET SELİM KAPUCU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DEDE KORKUT İLKOKULU FURKAN AKBULUT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GASPIRALI İSMAİL İLKOKULU ÖYKÜ TORLAKOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İÇDAŞ İLKOKULU ANIL TİRYAKİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İÇDAŞ İLKOKULU EYÜP ENSAR ARIKAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İÇDAŞ İLKOKULU MEHMET SAİT EREN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSA YUSUF ALPTEKİN İLKOKULU ÖNDER TURHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSA YUSUF ALPTEKİN İLKOKULU SARA KONYALI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTİKLAL İLKOKULU BURAK EYMEN AYDEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTİKLAL İLKOKULU TUBA DEMİRBAŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTİKLAL İLKOKULU YUNUS EMRE TEMİZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTOÇ İLKOKULU KEREM SOYSAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTOÇ İLKOKULU MUHAMMED TAHA COŞKUN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KARACAOĞLAN İLKOKULU EYMEN ABANOZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KARACAOĞLAN İLKOKULU HAFSA HİLAL DİNÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KARACAOĞLAN İLKOKULU HUZEYFE YASİR DAĞLAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KARACAOĞLAN İLKOKULU ÖMER UTKU ÇEVİK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KİRAZLI İLKOKULU ENES EYMEN KARABULUT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KOCA YUSUF İLKOKULU ÖZGÜR KAHVECİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KOCA YUSUF İLKOKULU RUHAN ECMAL İLÇİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ NENE HATUN İLKOKULU RUMEYSA ÇAKAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ RAGIP AKIN İLKOKULU CEREN DAŞDEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ YILDIZTEPE İLKOKULU BERAT DEMİREL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ YILDIZTEPE İLKOKULU KAĞAN DURSUN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ YILDIZTEPE İLKOKULU MERT MUHAMMED YALÇIN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 15 TEMMUZ İLKOKULU GÜLSÜM BAKAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 15 TEMMUZ İLKOKULU SEMİH GÜRSOY KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 15 TEMMUZ İLKOKULU ZEYNEP NUR TAŞDEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FİKRET YÜZATLI İLKOKULU ADA BERİL KUŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU EMİR ALP YETİMLER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU HAMZA GÜLERCE KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU KAYRA YÜZÜK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HAZIM ERSU İLKOKULU YİĞİT ALİ ARICI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KOZA İLKOKULU ORHAN FARUK YILDIRIM 1050 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KOZA İLKOKULU YUSUF ALİ USTA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ALİ EMİR DEĞİRMENCİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ALYA NAZ YILMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU BEYZA NUR ERKOÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ÇAĞAN DEMİREL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ÇINAR BERK KABADAYI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU EMİR TAHA KÖSE KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU FATİH GÜNEŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU FATİH MUHAMMED TERZİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU HATİCE KÜBRA DEVECİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU İHSAN GÜMÜŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU KEREM TOLGA DUMAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU NAZ YILMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU NUREFŞAN YAĞIZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU SARP KENANOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU SERHAT YİĞİT HARUNOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU YUNUS GÖKALP DEMİRCİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU YUSUF DENİZ ÇAĞLAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEVLANA İLKOKULU ZEYNEP ERVA DEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU AHMED HÜSREV YEDİKARDEŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU BERRA DOĞDU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU ECEM MİNA GÖKER 1000 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU HAMZA ACAR 1050 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU HAMZA KARAHASANOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU MELİS SUDE GÖKER 1061 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU MUHAMMED ALPEREN METİN 1058 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU SARPER KULAKSIZ 1183 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU YUSUF ÇETİNKAYA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU YUSUF FETİH ZOZİK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞİRİNEVLER MEHMET ŞEN İLKOKULU BERAT ZEKİ GÜLTEKİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞİRİNEVLER MEHMET ŞEN İLKOKULU ERVA NUR SÜTLÜ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU BEREN FİDANBOY KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU DEMİRHAN DEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU DENİZ YALANIZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU DURU ÇAKIR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU GÜLSE SEMA ÇİÇEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU MEHMET TAŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU MUHAMMED EMİR BAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU MUSTAFA EMİR TANAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU NEHİR NARİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU NURULLAH AKKOYUN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ HALİT ÖGE İLKOKULU ÖMER DORUK AKYÜZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ YAYLA İLKOKULU EMİR KAPLAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ YENİBOSNA DOĞU SANAYİ İLKOKULU UĞUR AYDOĞAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATAKÖY İLKOKULU İZABEL ÜLGEZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İLKOKULU EMİR GÜNGÖR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEDENİ BERK İLKOKULU KEREM ARSLAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEDENİ BERK İLKOKULU ONUR BARTU ÖZMEN 1034 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEDENİ BERK İLKOKULU RÜZGAR ALİ PETEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEDENİ BERK İLKOKULU SARP ÇINAR PETEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU DURU YAZICIOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU EGE ACAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU HAMZA BERAT EKŞİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU İLKİM SALCAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MİMAR SİNAN İLKOKULU NEHİR FIRAT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MUHİTTİN ÜSTÜNDAĞ İLKOKULU TUNA SAKSIOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MURAT KÖLÜK İLKOKULU EFE KILIÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MURAT KÖLÜK İLKOKULU KEREM TÜLLEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OSMANİYE NURİ PAKDİL İLKOKULU ALİ ERDEM SOLĞUN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU ALPEREN KARA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU BAHAR NUR AKÇAY KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU MUHAMMED FURKAN ALLI 1214 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ AHMET HAŞİM İLKOKULU MEHMET BUĞRA KILIÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ AHMET HAŞİM İLKOKULU ZEREN ÖZDÜNDAR 1067 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KOCATEPE İLKOKULU NECMETTİN ALİ YAVUZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OĞUZHAN İLKOKULU ALP KALAFAT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OĞUZHAN İLKOKULU BERRA BAHÇİVAN 1107 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OĞUZHAN İLKOKULU CANSU KAHVECİ 1067 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OĞUZHAN İLKOKULU ECE YILMAZ 1005 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OĞUZHAN İLKOKULU ECRİN ÇELİK 1000 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OĞUZHAN İLKOKULU MİRAY ECE YAZAR 1000 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OSMANGAZİ İLKOKULU ÖMER FARUK SARMUSAK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ OSMANGAZİ İLKOKULU ÖMER TAHA ESEN 1000 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TUNA İLKOKULU ALEN KAAN SİNANOĞLU 1065 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TUNA İLKOKULU BERRA HADJI EJUP KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TUNA İLKOKULU ELA NUR BÖLÜKBAŞI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TUNA İLKOKULU ÖMER FATİH GÖRGÜLÜ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ VATAN İLKOKULU ESAD KORKMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HÜSEYİN AYCİBİN İLKOKULU ÖZGÜR TOPRAK KURT 1589 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ORGENERAL KAMİ GÜZEY İLKOKULU BETÜL AYGÜN 1104 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ORGENERAL KAMİ GÜZEY İLKOKULU KORAY EMİR NAS 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ORGENERAL KAMİ GÜZEY İLKOKULU SHIHO YULA ÖZDURU 1044 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TEVFİK FİKRET İLKOKULU FERAYE ZEYNEP ÖZEYE 1000 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HALİDE EDİP İLKOKULU ÇINAR BALIBEY KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HALİDE EDİP İLKOKULU EMİR ARAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HALİDE EDİP İLKOKULU ÖMER ASAF KARAKURT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HALİDE EDİP İLKOKULU RABİA ALEYNA YILDIZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HALİDE EDİP İLKOKULU SÜLEYMAN YALÇIN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU CEYLİN TANSU CEYLAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU DİLA KETENOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU MUHAMMET ALİ TEMUR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU NEHİR KURTOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU ÖMER FARUK ÇAĞLAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU SERKAN EYMEN YILMAZER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAVACIK BORSA İSTANBUL İLKOKULU ZEKİYENUR IŞIK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT ER ERSİN GÜNER İLKOKULU ZEYNEP DURU ŞAHİN 1230 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ BEYLİKDÜZÜ HALDUN TANER İLKOKULU KAYRA KAYRAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ BEYLİKDÜZÜ HALDUN TANER İLKOKULU MEHMET SALİM DÖLEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ BEYLİKDÜZÜ MEHMET GESOĞLU İLKOKULU AHMET EYMEN KILIÇ 1127 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ BÜYÜKŞEHİR İLKOKULU KAAN BAŞOL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ BÜYÜKŞEHİR İLKOKULU UFUK BERK PAMUKÇU 1009 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ NACİYE TINAZTEPE İLKOKULU MELİH ERDEM BAYRAK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ NEŞE SEVER İLKOKULU SİMAY VURAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CEZAYİRLİ GAZİ HASANPAŞA İLKOKULU YAĞIZ MACİT KAYHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY İLKOKULU CAN TARHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY İLKOKULU DOĞA KILIÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY İLKOKULU NEŞET CAN YILDIZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY İLKOKULU TUNA TÖZEREN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY İLKOKULU ULAŞ DULKADİROĞLU 1128 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HALİME BULDUK İLKOKULU ÇINAR GÜL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU AHMET EMİR CELEP KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU BURAK TAHTALI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU EMİR ABA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU ÖMER FARUK ÇEKİM KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU TARIK TALHA GÜNEY KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU İLKOKULU YUSUF ÇALIŞKAN 1000 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN MELAHAT HÜDAİ GÜRBÜZ İLKOKULU MUHAMMED ENES AKBULUT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU FURKAN ERDOĞAN 1037 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ESENTEPE İLKOKULU ERDEM YÜCE KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ESENTEPE İLKOKULU MEHMET İLKER BAKIR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ESENTEPE İLKOKULU METE DENİZ ŞENÜREK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ESENTEPE İLKOKULU RÜZGAR BERBEROĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU YUSUF EFE ŞAHİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MUSTAFA KEMAL İLKOKULU MEHMET ARAS ZİREK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ RAGIP KUTMANGİL İLKOKULU AHMET UZUN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ RAGIP KUTMANGİL İLKOKULU UMUT YAHYA ZA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SERDAR AKSUN İLKOKULU ALAADDİN EFE DEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KOCAMUSTAFAPAŞA İLKOKULU YİĞİT ALİ AKBOĞA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MELEK HATUN İLKOKULU ABDUL RAHMAN SHAMAT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MELEK HATUN İLKOKULU AZİZ KAAN ÖZBATI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MELEK HATUN İLKOKULU MİNE ACAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MELEK HATUN İLKOKULU RÜYA ÖZBAYRAM KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HAVUZBAŞI ATİLLA BAYKAL İLKOKULU ZEYNEP ECE BERBER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞÜKRÜ YEMENİCİOĞLU İLKOKULU ALPER TAŞTEKİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞÜKRÜ YEMENİCİOĞLU İLKOKULU ALPEREN AYDIN 1021 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞÜKRÜ YEMENİCİOĞLU İLKOKULU ASIM MERİÇ KILIÇ 1105 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞÜKRÜ YEMENİCİOĞLU İLKOKULU BEREN DURU ÖZER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞÜKRÜ YEMENİCİOĞLU İLKOKULU MELİSA YILDIRIM KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞÜKRÜ YEMENİCİOĞLU İLKOKULU YAĞIZ GÖKHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞÜKRÜ YEMENİCİOĞLU İLKOKULU ZEYNEP KARAÇUHA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DR SAİT DARGA İLKOKULU EFE EROL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DR SAİT DARGA İLKOKULU RÜZGAR KARADENİZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DR SAİT DARGA İLKOKULU YİĞİT KAYRA KABOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU EFE ÜZÜMCÜ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU METEHAN KEREM YILDIRIM KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU ÖYKÜ ERDİNÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU BERAT EFE ERDAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU MİRAÇ EGE ERDAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FINDIKLI İLKOKULU AHMET ZAFER KANDEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FINDIKLI İLKOKULU AYŞE ZEHRA TÜNDAR 1033 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ EGE SANAYİ İLKOKULU AHMET YASİN BENLİOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ EGE SANAYİ İLKOKULU DEFNE BAKAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ERGENEKON İBRAHİM ŞAKİR İLKOKULU AHMET ALTAY ADIGÜZEL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ NİHAT ERİM İLKOKULU ATA BERAT YAŞAR 1097 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN SALİH NAFIZ TÜZÜN İLKOKULU MEHMET EMİN KÜÇÜK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN SALİH NAFIZ TÜZÜN İLKOKULU MERYEM YILMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN SALİH NAFIZ TÜZÜN İLKOKULU YAVUZ ALİ İMAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN SALİH NAFIZ TÜZÜN İLKOKULU YUNUS YERŞEN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN ZEKERİYA GÜÇER İLKOKULU ARES OĞUZHAN TAHMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN ZEKERİYA GÜÇER İLKOKULU ÇAĞAN DOĞAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN ZEKERİYA GÜÇER İLKOKULU DORUK SÖĞÜT 1066 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN ZEKERİYA GÜÇER İLKOKULU İLYİÇ DİREN CAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN ZEKERİYA GÜÇER İLKOKULU MEHMET ALİ AKKAYA 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖĞRETMEN ZEKERİYA GÜÇER İLKOKULU ZEYNEP BERİN DEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ALİ EMİR BABAYİĞİT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ALP AKSOY KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU BARAN ARSLAN 1120 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU BERİL SAYANOĞLU 1040 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU ELİF ASYA KARAMAN 1120 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU İDİL SAYANOĞLU 1076 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKCI İLKOKULU MİNA ULUS 1040 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKOKULU ARES LİVA ASLAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKOKULU TOPRAK BULUT BİGÜN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKOKULU UMUT MUSTAFA BAK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU DENİZ ULAŞ YILDIRIM 1382 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GÜLENSU İLKOKULU MERT ARAS KILIÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GÜZİDE YILMAZ İLKOKULU MEHMET FURKAN TÜTÜNCÜ 1239 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ NEZAHAT ASLAN EKŞİOĞLU İLKOKULU MEHMET FATİH KEÇECİ 1394 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU ERDEM DURAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU HAKAN EMİR GÜL 1171 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ EROL TÜRKER İLKOKULU TANAA KHEREL KUULAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ PENDİK MERKEZ İLKOKULU MAYA NUR TELDİK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ AYŞE ÇARMIKLI İLKOKULU EBUBEKİR ÖZBEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SAMANDIRA VEYSEL KARANİ İLKOKULU SUDE MUŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ANAFARTALAR İLKOKULU MİNA SEÇİLMİŞ 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ PİRİ MEHMET PAŞA İLKOKULU ARİF EMRE BAŞAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SELİMPAŞA İLKOKULU DORUK ÖZCAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SELİMPAŞA İLKOKULU ELİF BADE SOLAK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ SİLİVRİ FATİH İLKOKULU VEYSEL EFE ADIYAMAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ YAVUZ SELİM İLKOKULU FELEMEZ YAPRAK 1000 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU BUKET EK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU BURAK AKDAĞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU ECEM KARABIYIK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU ERAY DUHAN ÇELİKHASI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU EZGİ KARAMAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU FATMA SALİHA ULUDAĞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU HAFSA NUR ERBURHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU KEREM YİĞİT UÇTU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU MEDİNE AKSOY KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU MUSTAFA SABRİ ÇELEBİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ CUMHURİYET İLKOKULU ONURCAN DEMİROĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAPTAN-I DERYA İLKOKULU EBRAR DAŞDEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAPTAN-I DERYA İLKOKULU EMİR FURKAN ATBAŞI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KAPTAN-I DERYA İLKOKULU MİHRİBAN BADE YERLİKAYA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ TOKİ ADİL İLKOKULU EGEMEN TAŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ YUNUS EMRE İLKOKULU GÖKDENİZ AKYAZI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ GÜLSEN MUSTAFA MUZURİ İLKOKULU BERKALP BERK 1213 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU AHMET ÇAKIR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU BERK TALU İNAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU ÖMER DORUK GÜNERİ 1047 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇAĞRIBEY İLKOKULU TUNÇ ZAĞLI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ PEYAMİ SAFA İLKOKULU MUHAMMET AGAH ÖZCAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ EMRULLAH TURANLI İLKOKULU AHMET ÇELİK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HAŞİM İŞCAN İLKOKULU EYMEN KEREM KARACA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU AHMET TEKÇE KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU ALİ ONAT YILDIRIM KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU ARAS DEMİRCİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU ECRİNNAZ ÇAKIR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU MELİSA DURUKAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU MİNA NUR YAZICI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU MUSTAFA URAS ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU ONUR ATA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU ÖMÜR DAŞDEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU SUDE ELA AKTEPE KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU TUANA DİLEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÇENGELKÖY İLKOKULU YAĞMUR EVCİL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU AHMETHAN KOPUZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU ALİ ERDEM GÜNEN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU MELİS ECE AKAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ DENİZ - İŞ İLKOKULU OSMAN EFE ALBAYRAK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU DEMİR BERK YURDUSEVEN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU ELİF ELA ÖRNEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU MİRAÇ DENİZ AYDIN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU MUSTAFA SEMİH ÇINAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU SELİM ASAF ERSAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU YAĞIZ ÇAKMAK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HASAN TAN İLKOKULU YAĞIZ ÇINAR TAYHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HATTAT İSMAİL HAKKI İLKOKULU AHMET HAMZA GİRGİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ HATTAT İSMAİL HAKKI İLKOKULU MEHMET ALİ ŞEHİRLİOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU ABDULKADİR ŞEN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU ALARA KOÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU AYBİKE SULTAN KÜTÜK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU AYLİN AKTEKİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU AYŞE YALÇIN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU AYŞE CEREN CEYLAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU DAMLA KARAYEL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU DURU KOCATEPE KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU ELİF DELİKAYA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU ELİF ŞAHİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU ELİF NAZ TUNÇ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU EMİNE NİL BİLGİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU EREN CAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU HAKAN GAZİOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU HÜSEYİN GAZİ KAYA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU KUZEY KURUKAFA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU MUHAMMED ENSAR ÇUBUK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU MUSTAFA KARAHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU MÜKERREM BEŞİR GÖRAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU SAİD KUZEY ŞENGÜL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU ŞİRİN DEMOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU UTKU AYDOĞDU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ KUZGUNCUK İLKOKULU ZEHRA ÖZDEMİR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ŞEHİT MEHMET YILMAZ İLKOKULU MUSTAFA EFE TASASIZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU ARAS SAMARAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU BELİNAY NİSA CANDAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU EZGİ KAFADAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU İBRAHİM RÜZGAR AYDIN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU JACQUELINE NİL KLINE KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU KUZEY OKTAY YEŞİLYURT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU LEVİN RODOPLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ 3. SELİM İLKOKULU MUSTAFA DENİZ ÖZLÜ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ATATÜRK İLKOKULU MUHAMMED FATİH KARADAĞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ARNAVUTKÖY MAVİGÜN İLKOKULU OSMAN ENES TAYFUR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU ARAS GÖKÇEOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU ARDA ŞİRİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU ÇAĞAN TEOMAN ŞİNEL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU KUZEY ARSLAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU MEHMET ASAF ÖZHÜSREV KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU SİNAN SARP BİRDAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR BİLFEN İLKOKULU NEDRET EFE BENLİER 1000 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ÇINAR PEKER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU DENİZ DİNCER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU EMRE ERHAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU GÖKTUĞ AKKURT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU MAHMUTALP ŞAHİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU MEHMET EFE ŞAHİNCİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU MUHAMMED ARDA DANIŞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU NEHİR DERDİYOK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU NUR ELA ÖZAYDIN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ÖMER YILDIZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU SERDAR BİLGİCİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR YÖNDER İLKOKULU AHMET KAAN ÇİZER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL ATAŞEHİR YÖNDER İLKOKULU TUNAHAN EFE MONKUL 1072 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BOSTANCI DOĞA İLKOKULU CİHAN RÜZGAR ÇELİK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BOSTANCI DOĞA İLKOKULU ÖMER ŞENGÜL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU ABREK NART YILDIRIM KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU KAAN YAĞCI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DENİZATI İLKOKULU KEREM TAŞGIN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ADA KÖROĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ALİ YİĞİT BÜYÜKBALIK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ALYA YILMAZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ARHAN AYGÜN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ÇINAR EFE ÖNER KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ECE YUNUSOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ELİF HALE BOZDAĞ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU MEHMET RÜZGAR OĞUZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ÖMER YAĞIZ KOÇAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA İLKOKULU ZİŞAN ZEYNEP TORUN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL İLK BEŞ İLKOKULU POYRAZ BÜLENT GÜNER 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU ECE ÇALIŞKAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU EFE KAĞAN AKPINAR KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU EKİN DORA KOÇBIYIK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU MİRAY YILDIZ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU NAZİF MERT ERDAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU OĞUZHAN ANUL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU ÖZÜM AVCI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKOKULU YAĞMUR ASLANKAYA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAĞCILAR BİLGİ YOLU İLKOKULU NECATİ ÜNLÜ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BİRİKİM HAYAT İLKOKULU ALİ GALİP KURT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL GÜNEŞLİ BİL KOLEJİ İLKOKULU MEHMET ALİ KARAÇAM KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL AREL İLKOKULU ERAY İLGİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU AZRA BUÇAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU AZRA ŞİNİK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU ELİF NAZ ASLAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA İLKOKULU URAS AKAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ADA DENİZ ARIKUŞU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ASLAN YUSUF ÇİFTKAYA KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ASYA BEYAZIT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU CEMİL BARTU SEZAL KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU DURU ÖZDENİZ 1144 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU EMRE ÇİÇEK KULÜP
FİNAL 9 YAŞ İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN İLKOKULU ÖMER ERDOĞAN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU ALİ KAZANCI KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU ALP BESNİLİ KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU DAMLA YAZICIOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA İLKOKULU MELİH ENES PİŞKİN KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU AHMET EMRE TARAKÇIOĞLU KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU EMİR ALP ŞİMŞEK 0 KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU ARAS BERAT BOZKURT KULÜP
FİNAL 9 YAŞ ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU ÖMER MERAL KULÜP