Turnuva kayıt süresi sona erdi!..

  MİNİKLER(B) AÇIK     MİNİKLER(B) KIZLAR     MİNİKLER(A) AÇIK     MİNİKLER(A) KIZLAR     KÜÇÜKLER AÇIK     KÜÇÜKLER KIZLAR     YILDIZLAR AÇIK     YILDIZLAR KIZLAR     GENÇLER AÇIK     GENÇLER KIZLAR    TOPLAM 
13 3 33 8 1 1 19 3 12 2 95

 TURNUVA  KATEGORİSİ  OKULU   AD  SOYAD  UKD 
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK İLKOKULU SAMET ERSOY 1113
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK İLKOKULU ANIL TUNCAY ÖZEN
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK İLKOKULU ÖMER AKIN
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK İLKOKULU ÖMER İSA AKBAY
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU UMUT TAHA VARGÜN
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU AHMET BATU YAŞAR
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU DENİZ GÖKÇEOĞLU
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU BERAT ASİ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU EMRULLAH ATA DURŞAN
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ATABEY YİĞİT
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU MURAT KAAN YILDIRIM
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ALİ PEKER
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ÇAĞAN ATALAY
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ARDA YASAVBULAT
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU HAMZA EREN MEHDIOĞLU
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU MUSTAFA BURAK TUNCER
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ATAKAN KARACA
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU MEHDİ SEVİNTİ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU EMİR ARDA SARI
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU RÜZGAR YAŞAR
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK MAHMUTLAR KILIÇASLAN İLKOKULU AREL DÜZEL 1000
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK MAHMUTLAR KILIÇASLAN İLKOKULU BAHAR AYDIN
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK MAHMUTLAR KILIÇASLAN İLKOKULU ÇINAR DENİZ GÖKSU 1069
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU HALİLMERT ÇATALBAŞ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU NAZİF GEÇDİ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU AYAZ KOYUNCUER
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU OZAN POYRAZ ÖZBEK
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU SELİM EREN GÜNEY
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU MEHMET HAKAN TAŞDEMİR
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU TALHA EYMEN KILIÇ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU NİMETULLAH HORLAK 1042
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU BEREN MEMİŞOĞLU
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU KEREM AFYONCU
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU NURAN CAN
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU MELİH BERKE UÇAK
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU ERIKAN BAYRAM
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU HASAN URAS BAYIRLI
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU EREN KORKMAZ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU KUTAY KUBAT
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU AZRA UYGUN
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU SELİM YILDIZ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU ÇINAR KIZARMIŞ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU GÜLER HAZEL KIRBAÇ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU NURULLAH TAHA ZAFER
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU ALİM EMİR GÜLLÜK
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU AKTUĞ UTKU
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU ALİ EŞİT
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU ENES CİHAD SÖNMEZ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU MELİHA SELİN KORKMAZ
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU ELA TOPALOĞLU
ANTALYA MİNİKLER(B)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU DENİZ ARSLAN
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ELİF DURŞAN
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ZEYNEP NUR YILMAZ
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU BERİL BULANIK
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ARIN ÖZBAY
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU OKYANUS YAREN SUVEREN
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU SELMİN HAYAT YİĞİT
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ESMA BULEM AKARCA
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU KUMSAL ERDOĞAN
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR PARLAYÜKSEL İLKOKULU ELİF BALCI 1085
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR PARLAYÜKSEL İLKOKULU HATİCE GÜLFEM SEVİNÇ
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR PARLAYÜKSEL İLKOKULU ELİF ÇOĞALMIŞ
ANTALYA MİNİKLER(B)-KIZLAR PARLAYÜKSEL İLKOKULU DİLA NERGİZ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU İLKOKULU EMİRHAN BİLGİÇ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU İLKOKULU KEREM ALP ORHAN 1202
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU İLKOKULU MEHMET AKİF BULUT
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU İLKOKULU MUSTAFA DORUK ERKAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU ALİ BARIŞ GEZGİNCİ 1169
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU BARIŞ GÜVEN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU OZAN İPEKÇİ 1119
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU TUĞRA KALE
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU CEMAL BİLEN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU İSMAİL ALPEREN ŞENGÜN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU BATUHAN SOYKUVVET
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU YUSUF BARAN KIZILKAYA
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU HAMZA TUĞRUL ÇELİK 1075
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU VIHAN REZAZADEH 1032
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU MUSTAFA EFEKAN GÖLÜŞLÜ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU KUZEY TARAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU NURİ EYMEN ÖZTÜRK
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU ÖMER GÜVERCİN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU MEHMET EYMEN DOĞAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK PARLAYÜKSEL İLKOKULU METİN HAKAN KARASİVRİ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU TUĞRA TUĞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU UMUT DEĞİRMENCİ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU MÜSLÜM EREN TUĞRUL
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU EGE BERK USLU
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU ONUR KEREM KOÇAK
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU UTKAN GENÇ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU ENES FURKAN METE
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU BERKAY YILDIZ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU MUHAMMED KEREM DEMİR
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU BEKİR İLKER ASLAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU AHMET EGE DİLİBALLI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU HÜSEYİN ÇALIŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KESTEL AKDENİZ İLKOKULU ÖMER BERK DEMİR
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KESTEL AKDENİZ İLKOKULU ERDEM AVCI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KESTEL AKDENİZ İLKOKULU UTKU EREN ÜNALAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KESTEL AKDENİZ İLKOKULU ŞEVKET EMİN KILLI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU BULUT ŞENEL
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU NEVZAT ÖZER
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU ATA YAYLA
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU AZRA SÖZEN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU MURAT ÇOŞKUN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU DENİZ YAMAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU İLKER ŞAHİN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK HACIKURA İLKOKULU OSMAN GÜNEY AKDERE 1149
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU ATLAS ÜLKER
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU BARIŞ TUNA ÖZKAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU KEREM GÜR
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU BURAK TEL
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU EROL ÜLKÜ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU ARDA MÜFTÜOĞLU
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU KADİR ARAS ARPACI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU DEMİR SEZER
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU NURİ EFE BOZ 1022
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU HASAN HÜSEYİN BİRER 1068
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU EZGİ MENEKŞE
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU BESTE GÖRGÜLÜ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU AHMET ORHUN NEHİR
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU AHMET ÖZGE
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU EBUBEKİR DİKİCİ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU AHMET FARUK UYSAL 1061
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU MUZAFFER CAN DİLEKÇİ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU AHMET ERKAM KARADAĞ 1000
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU KADİR YİĞİT KOÇYİĞİT
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK NEZİHAT-ABDULLAH DOĞAN İLKOKULU HASAN SELİM TEPE
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK BİLGİ BULUT İLKOKULU METEHAN KINDAN 1122
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK BİLGİ BULUT İLKOKULU YİĞİT BERKAY SEZGİN 1063
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK BİLGİ BULUT İLKOKULU YAVUZ SELİM ERGİN 1113
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK BİLGİ BULUT İLKOKULU KAYRA COŞKUN 1130
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA İLKOKULU KAAN UYSAL BİRER
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA İLKOKULU AHMET SAİD BUĞA
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA İLKOKULU BAŞAR ÖZLÜ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA İLKOKULU BURAKCAN DİLİBALLI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA İLKOKULU KEREM DURUSOY
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA İLKOKULU DENİZ JERFİ PÖÇ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA İLKOKULU KAAN YAKUP KANBOLAT
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK İNÖNÜ İLKOKULU ALİ SÖNMEZ 1135
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK İNÖNÜ İLKOKULU MAHMUT ESAD ARCA
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK İNÖNÜ İLKOKULU YAVUZ SELİM ŞENER
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK İNÖNÜ İLKOKULU MUHAMMED SAİT SAVAŞ 1030
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU ULAŞ BÖRÇEK 1025
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU MUSTAFA ERDOĞAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU TOPRAK YILDIRIM
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU LEVENT KUZUGÜDENLİ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU RIFAT METEHAN YİGİT 1136
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU ARDA KURADA
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU SEMİH YILMAZ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU EYMEN KARAGÖZ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU BARAN TOPRAK ERDEMİR
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU TANER BAYSAL
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU MUSTAFA ARSLAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU SADIK EREN KUŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU HACI KADIOĞLU
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU ALİHAN ERTUNGA
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU ÖMER AYDIN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK FATMA ALAETTİNOĞLU İLKOKULU ECRİN FİDANCI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU BEDİRHAN AYAZ LALE 1166
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU BALAMİR ALİ AKSU 1359
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU EMİRHAN MURAT
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU MUSTAFA ÇİÇEK
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU BORA ÇELİK
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU DENİZ YÜCEL
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU RECEP ŞAHİN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU BULUT YAŞAR
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU MEHMET DENİZ ÇETİN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU YASİN ALİ KARGI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU GÜLİSTAN ORAL
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ÖYKÜ EKİCİ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU SEDA BOZ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU BİLGE BETÜL KİRİŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU MİNEL ÜNAL
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU MEHMET ALİ ÇOĞALMIŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK OBAKÖY İLKOKULU NİLAY ASLAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK OBAKÖY İLKOKULU HATİCE SULTAN KAPLAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK OBAKÖY İLKOKULU EDA YAĞMUR ŞEREMET
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK OBAKÖY İLKOKULU FATMA NİSA ASLAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU MUHAMMED YUSUF YAMAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU ARTUN ÇINAR DAĞLI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU HALİT CAN ÖZDEMİR
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU SEMİH GÖKTEPE
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU ARAS DÜVEN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU DEMİR NOGAY
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU KAAN POYRAZ ÇELENK
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU METİN DOĞAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU FERİDE TAŞÇI
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU MEHMET TAHA ÇAVUŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU ENES BAY
ANTALYA MİNİKLER(A)-AÇIK CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU EMRE KADİR ŞÖHRET
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU RÜVEYDA UYSAL
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU ASYA NAZ TÜREMİŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU NEZİHE CEYDA ŞAHİN
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR HAMİT ÖZÇELİK İLKOKULU SELİN DUMAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU NİSAN ÇİÇEK
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU YAĞMUR AYNUR KILINÇ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU YAREN KORKMAZ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU DEFNE BALIKTAY
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR KESTEL AKDENİZ İLKOKULU EMİNE MİRAY POLAT
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR KESTEL AKDENİZ İLKOKULU HAYRUNNİSA KILLI
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR KESTEL AKDENİZ İLKOKULU AYŞE MELEK ÖĞREDİCİ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR KESTEL AKDENİZ İLKOKULU CEYLİN ERSOY
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR BİLGİ BULUT İLKOKULU FATMA ZEHRA GÜMÜŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR BİLGİ BULUT İLKOKULU DURU SEVİNÇ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR BİLGİ BULUT İLKOKULU ECRİN SU AKYÜZ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR BİLGİ BULUT İLKOKULU AYŞEGÜL TUANA ALTİNTAŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA İLKOKULU ELA NERİS ÖZDEMİR
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA İLKOKULU EMİNE KAYRA ER
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA İLKOKULU ELVİN KİRİŞ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA İLKOKULU ASYA ÜNER
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR İNÖNÜ İLKOKULU ELİF AKÇOCUK
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR İNÖNÜ İLKOKULU BERRA ÖZER
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR İNÖNÜ İLKOKULU ÇAĞLA YILDIRIM
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR İNÖNÜ İLKOKULU ASYA TALAN
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ZEYNEP ELİF ATMACA
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ELANUR YENİDOĞDU
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU DİANA GÜZEL
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR KEMAL ŞUBERİ İLKOKULU ÖYKÜ ÜKTEM
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU NİSA NUR SÜVARİ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU AZRA BİLEK
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU AYŞE TÜRKYILMAZ
ANTALYA MİNİKLER(A)-KIZLAR CİKCİLLİ MEHMET EMİNE ÖNCÜ İLKOKULU BERRE SU UYGUR
ANTALYA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU HAKTAN ŞENGÜL 1292
ANTALYA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU AHMET UTKU ŞANLI 1261
ANTALYA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU TUNA OĞUZSOY 1186
ANTALYA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU ALİ EMRE ÇAMALAN 1115
ANTALYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU NURCAN BOZ 1081
ANTALYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU MELEK IRMAK LALE 1215
ANTALYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU ERVA POLAT
ANTALYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU AZRA ERDOĞAN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU AHMET KEREM ARIK 1188
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU ENES DEMİREL
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU EFE AYDIN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU EGE ERKMEN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK OBAKÖY ORTAOKULU EMRE YILDIZ
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK OBAKÖY ORTAOKULU ADİL ÇELİK
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK OBAKÖY ORTAOKULU EMİRHAN ACAR
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK OBAKÖY ORTAOKULU MERT ALİ COŞKUN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK ORTAOKULU HÜSEYİN UĞUZ 1055
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK ORTAOKULU NECATİ ŞAHİN KÖROĞLU
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK ORTAOKULU BURHAN EFE ÖZEN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK ORTAOKULU BERK SARISAKALOĞLU
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK TAHİR TULUK ORTAOKULU CAFER KARABABA 1156
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK TAHİR TULUK ORTAOKULU TAHA YASİR GÜLTEKİN 1446
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK TAHİR TULUK ORTAOKULU GÜL DALKILINÇ 1366
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK TAHİR TULUK ORTAOKULU BATUHAN TİRİK 1140
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU EFE ORÇUN YÜKSEL
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU BATUHAN BİLGİN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU UMUTCAN BULUT
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU ABDULLAH EMİN ŞİMŞEK
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU FURKAN BUĞRA YİĞİT
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU ALİ BUĞRA KARATAŞ
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU UMUT ÇAĞAN ÖZTEN 1265
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU ANIL KAYRA ÇOLAK 1039
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU SELİM TUNA BÜLBÜL 1054
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU ALP DOĞAN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU UĞRAK YİĞİT TOP 1012
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU EMRE EREN CENGİZ
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU ALİ EFE BENEK
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU BURAK EGE KAYABAŞI
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU AHMET EREN DEMİRAL 1231
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU EDANUR DOĞAN 1083
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU HASAN ENES SÖNMEZ 1144
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU ALİ EMİR TUTAR 1123
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU BİLAL POLAT 1031
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU ZEHRA AKBULUT
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU RASÜL MERT YERGİN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU AHMET KAYA 1000
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU EMİRHAN CAN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU YUSUF DAĞALP
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU KERİM YILMAZ
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU ZELİHA AKGÜL
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU NİSA NUR ÖZÇEKİCİ 1329
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU ARDA DENİZ ÜNEŞİ 1367
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU EGEMEN ARDA SEZER 1440
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU TOPRAK KOÇANOĞLU 1217
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA ORTAOKULU CAN FINDIL 1036
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA ORTAOKULU NUH OKUR 1000
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA ORTAOKULU KEREM KÖKSAL KORKMAZ 1022
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ALANYA ÖZEL HAMDULLAH EMİNPAŞA ORTAOKULU EGE YAĞIZ ANILGAN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU EREN FEVZİ ELÇİ 1108
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU ÜLKÜ NİSA ERGÜN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU MEHMET KEREM GÖKMEN 1008
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU MUSTAFA EMRE CANATAN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU MİKDAT YASİR ÇAKICI
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU HASAN BURAK ÇELİK 1000
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU ONUR AKÇAM
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU FATMA ZÜLAL ÜNAL
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU BENAN ULU
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU AYAZ BEKİR EV
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU MELİH EGE MAVİ
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU KAYRA ALPTUĞ DOĞANAY
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU ABDULKADİR SANSAK
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU AHMET SADIK TURGUT
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU HALİL İBRAHİM YAMAN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU İBRAHİM GENÇ
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU ZEYNEP KÜÇÜK 1002
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU AZRA COŞKUN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU ATAKAN GÜLEN
ANTALYA YILDIZLAR-AÇIK FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU YUSUF DOĞAN
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU AİŞE SERRA KURT 1163
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU İLAYDA ARIGÜDEN 1096
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU ZEYNEP NAZ SİLPAĞAR 1099
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU ECE DOĞAN 1000
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU İKRA MAŞİTE YİĞİT
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU GÜLÇİN ÖZBEYİCİ
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU AYŞE NUR ÖZBUDAK
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU SUDE PALTA
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU CEMİLE UÇAR
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU REYHAN DURGUT
ANTALYA YILDIZLAR-KIZLAR NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU DENİZ EYLÜL ERDEM
ANTALYA GENÇLER-AÇIK 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ EMRE ÇAĞLAR
ANTALYA GENÇLER-AÇIK 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ HALİL CEYHUN HAYLAZ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ FURKAN SAFA
ANTALYA GENÇLER-AÇIK 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ VELİHAN GÖRGÜLÜ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ MUHAMMET MUSTAFA TURAN 1068
ANTALYA GENÇLER-AÇIK 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ TALHA FATİH ULUDAĞ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ BARAN ÖMER DALGIÇ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ HASAN YAĞIZ AKGÖZ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA FEN LİSESİ SEHER ÇELİK
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA FEN LİSESİ MİNE MARİA ERDOĞAN
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA FEN LİSESİ AHMET AYABAKAN
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ANADOLU LİSESİ GÖNÜL BERKANT ÖZDEMİR
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ANADOLU LİSESİ EMRE ERGÜDER
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ALANYA DOĞA ANADOLU LİSESİ ALMİNA SU ERKOÇ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK OBA AKDENİZ ANADOLU LİSESİ HÜSEYİN SOY 1590
ANTALYA GENÇLER-AÇIK OBA AKDENİZ ANADOLU LİSESİ RAMAZAN YEŞİLUVA 1042
ANTALYA GENÇLER-AÇIK OBA AKDENİZ ANADOLU LİSESİ DİRENÇ BULDUK
ANTALYA GENÇLER-AÇIK HÜSEYİN GİRENES FEN LİSESİ YUSUF KENAN PEHLİVAN 1025
ANTALYA GENÇLER-AÇIK HÜSEYİN GİRENES FEN LİSESİ GÖRKEM ORUÇ 1314
ANTALYA GENÇLER-AÇIK HÜSEYİN GİRENES FEN LİSESİ MUSTAFA DENİZ ÇİTÇİ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK HÜSEYİN GİRENES FEN LİSESİ BORA KIROĞLU
ANTALYA GENÇLER-AÇIK MUSTAFA-MÜRÜVVET ALAATTİNOĞLU ANADOLU LİSESİ ALİ KONDOL
ANTALYA GENÇLER-AÇIK MUSTAFA-MÜRÜVVET ALAATTİNOĞLU ANADOLU LİSESİ BEYZANUR TOPRAK 1058
ANTALYA GENÇLER-AÇIK MUSTAFA-MÜRÜVVET ALAATTİNOĞLU ANADOLU LİSESİ SÜLEYMAN EMRE ÇETİN
ANTALYA GENÇLER-AÇIK NİMET ALAETTİNOĞLU ANADOLU LİSESİ RESUL DEMİR 1131
ANTALYA GENÇLER-AÇIK NİMET ALAETTİNOĞLU ANADOLU LİSESİ DOĞUKAAN YURTSEVER
ANTALYA GENÇLER-AÇIK NİMET ALAETTİNOĞLU ANADOLU LİSESİ BARIŞ EMRE ÖNGÖR
ANTALYA GENÇLER-AÇIK NİMET ALAETTİNOĞLU ANADOLU LİSESİ SALİH ÇALIK
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ METE YILMAZ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ ARDA TAN GÜLER
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ OSMAN TUNAHAN SÖNMEZ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ ALTAY ORHAN TÜREMİŞ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ BURAK OĞUZ
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ KUTAY EREN
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ ENES ÖNER
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ ALPEREN KIVRAK
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ALANYA ÜMİT ALTAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BERAT CAN KARABULUT
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ALANYA ÜMİT ALTAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ RAMAZAN TATAR
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ALANYA ÜMİT ALTAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ALİ BİLGİN
ANTALYA GENÇLER-AÇIK ALANYA ÜMİT ALTAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ NAZMİ PEKER
ANTALYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ AZRA ÖZTEKİN
ANTALYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ ÜMMÜ GÜLSÜM KADIOĞLU
ANTALYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ YEŞİM CEYLİN KİREMİTÇİ 1063
ANTALYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ CEMRE ŞİMŞEK
ANTALYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ ELİF GÜZEL
ANTALYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ SUDE ŞAHİN
ANTALYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ CANSU KOYUNCU
ANTALYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL YAŞAM TASARIM ANADOLU LİSESİ AYŞEMİN ER