Turnuva kayıt süresi sona erdi!..

  MİNİKLER(B) AÇIK     MİNİKLER(B) KIZLAR     MİNİKLER(A) AÇIK     MİNİKLER(A) KIZLAR     KÜÇÜKLER AÇIK     KÜÇÜKLER KIZLAR     YILDIZLAR AÇIK     YILDIZLAR KIZLAR     GENÇLER AÇIK     GENÇLER KIZLAR    TOPLAM 
0 0 0 0 0 0 0 0 23 5 28

 TURNUVA  KATEGORİSİ  OKULU   AD  SOYAD  UKD 
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ TUNAY KÜÇÜK 1358
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ DEMİR CAN DEMİR
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ MEHMET RAŞİT AKGÜN 1144
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ MUHAMMET EMİR SABAN 1064
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ AYŞENUR YEŞİLYURT
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ YUNUS EMRE BÜYÜKTEPE
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ AHMET DORUK KOÇER 1841
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ ALTUĞ GÜNDOĞAN 1544
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ BERRAK AKKAYA 1519
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ TOPRAK CAN MUTLUKAN 1460
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ ESAT ULUOCAK 1420
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ YAVUZ SELİM DÜLEK 1482
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ BATU ANGÜN 2127
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ AYAZ CEYLAN 1181
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ MURATCAN BİNGÜL 1323
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ BARTU AKIN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ BERK GÜDEN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ TAHA KAAN UYSAL 1113
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ TALHA KEMAL KARA 1441
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ CEYLAN EROLTU 1550
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ AHMET UTKU YILMAZ 1206
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ BERAT TALHA SUBAŞI 1135
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ SEMİH EMRE KARAAHMETOĞLU 1000
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ FURKAN ESER 1126
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ESENLER SINAV ANADOLU LİSESİ HASAN TUTUŞ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ESENLER SINAV ANADOLU LİSESİ BERAT İBRAHİMLER
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ESENLER SINAV ANADOLU LİSESİ MEHMET TAHA OSMANLI
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ESENLER SINAV ANADOLU LİSESİ ABDULLAH ESAD COŞKUN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ DENİZ KARASAKAL 1551
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ BERKAY ÖZYANIK 1045
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ SEYYİD HASAN SOY
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ YUSUF AYGÜL
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ ERHAN ORHAN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ ALP KAAN UZUNALAN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ METİN KAYA
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ ZÜMRÜT ÜRYAN 1007
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ ZEYNEP ERTÜRK
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ ALP TEKGÜZEL 1291
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ FATMA NUR ÖZDEMİR 1095
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ EMRE KEREM ÇELENLİ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ DORUK BAŞDOĞAN 1497
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ ALEN MIHCİYAN 1173
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ EMRE KÜÇÜKÖZDEMİR
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ TAN ROMEO ÇİLOĞULLARI
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ YAKUP ARDA ÇELİK
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ ONUR DOĞAN 1373
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ KUZEY KOÇ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ EFE AKIN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ YUSUF ASIM ÇAKMAK
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ ÇINAR AKSU
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHİT MUSTAFA SEVİM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ NEDİM ENES AVCI
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHİT MUSTAFA SEVİM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BEDİH KOÇYİĞİT
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHİT MUSTAFA SEVİM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ HAZAR DOĞAN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ŞEHİT MUSTAFA SEVİM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MUHAMMET TALHA ATICI
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ KORAL BORA 1026
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ÖZGÜR ÖN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ONUR CEM ÇAKIR
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ALİ MUSTAFA SEÇİK
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ARDA DİKTAŞ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ YUSUF MERT AYDIN 1607
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ KUZEY BAYINDIR 1809
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ EMİRCAN MEŞE 1287
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ ALİ ARHAN PALA 1569
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ MUSTAFA BAŞAR KAT 1633
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ MERT KÖKSAL 1367
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇAPA FEN LİSESİ EMİRHAN EMİR 2043
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇAPA FEN LİSESİ ZEYNEL KAĞAN SEÇKİN 1336
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇAPA FEN LİSESİ LEVENT ARSLAN 1465
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇAPA FEN LİSESİ ENES CEVAHİR 1067
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇAPA FEN LİSESİ MERT DİVRİKLİ 1355
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ŞAFAK ANADOLU LİSESİ BATUHAN BEYOĞLU ÇELİK
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ŞAFAK ANADOLU LİSESİ MUSTAFA EFE MUTLU
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ŞAFAK ANADOLU LİSESİ SEYED AMIRSALEH KHADIVI
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ŞAFAK ANADOLU LİSESİ EREN ERSOY
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ŞAFAK ANADOLU LİSESİ UĞUR CAN GÖKDEMİR
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL ŞAFAK ANADOLU LİSESİ AHMED KARAVELİ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK VEFA LİSESİ MOHAMMAD SALIM SADIQ 1245
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK VEFA LİSESİ ERALP ÇETİN 1359
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK VEFA LİSESİ BARIŞ ESEN 1179
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK VEFA LİSESİ PINAR ÖZDEMİR 1315
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ ATA AYBERK KÖROĞLU 1223
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ EMRE CANBAKIŞ 1255
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ EFE MERT 1175
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ YUSUF EREN KAPTI
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ ERDİNÇ SOYDAŞ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ ALİ NOYAN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ MUHAMMET TAHA POYRAZ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ YUSUF ADAR BİRER
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ EMİRHAN KOÇ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ ALİ ALTUNBOĞA
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ MURAT BOZOKLU
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ MUHAMMED ALİ YALUR
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ ADİL TUNA KARSAN 1682
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ MEHMET ARDA MUŞTU 1673
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ EMRE ÖZAKPINAR 1819
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ ÖZGÜN ALP AKBAŞ 1759
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ YUNUS EMRE ÖRKİ 1548
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ ANIL ALABAŞ 1573
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ EFE ZÜHTÜ EROĞLU 1321
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ EMİRHAN KETENCİ 1204
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ MEHMET EFE GÜNEŞ 1266
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ ELİF NAZLI KOÇAK 1076
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ HAMZA TEKELİ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ BEYZA KARAKUŞ 1223
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ DENİZ SAVAŞ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ HÜSEYİN CAN ÜNAL 1125
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ BERKAY MERT
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ ESMANUR DEMİRTAŞ
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK EYÜPSULTAN ANADOLU LİSESİ ŞEYMA ARKAN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ ADA BARAN ALAN 1361
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ ALİ ZÜKALI 1075
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ EVREN AYKUT ÖGEL
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ SELİM GÜRSOY 1322
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTANBUL ERKEK LİSESİ CAN YÖRÜKÇÜOĞLU 1640
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTANBUL ERKEK LİSESİ İBRAHİM HALİL YILDIRIM 1956
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTANBUL ERKEK LİSESİ AHMET DÖNMEZ 1927
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTANBUL ERKEK LİSESİ HASAN HÜSEYİN KAPUSUZ 1740
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTANBUL ERKEK LİSESİ ERDENİZ TAŞLIÇUKUR 1607
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK İSTANBUL ERKEK LİSESİ KAAN KUZUBAŞIOĞLU 1536
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK LEVENT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ NEHİR DEMİRTAŞ 1218
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK LEVENT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AHMET HÜSEYİN KARĞIN
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK LEVENT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ RIFAT KESKİNSOY
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK LEVENT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ALAADDİN BARUT
İSTANBUL GENÇLER-AÇIK LEVENT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BATIN BURGAN
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR FATİH KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ZEHRA YARDIM
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR FATİH KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BEYZA İNANÇ
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR FATİH KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BÜŞRA BAŞ
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR İSTANBUL ERKEK LİSESİ NİSA NUR AYAŞ
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR İSTANBUL ERKEK LİSESİ ELİF ÖZKAYA
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR İSTANBUL ERKEK LİSESİ NEHİR TOKAT 1784
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR İSTANBUL ERKEK LİSESİ ZEYNEP GÜL 1548
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR İSTANBUL ERKEK LİSESİ ŞEBNEM KILIÇKAYA 1129
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR İSTANBUL ERKEK LİSESİ AYET NUR ARAS
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ BENAY İLGİN
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ HATİCE ASLI MUŞTU 1830
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ SUDENAZ KÜÇÜN 1337
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ ZEYNEP BAYRI
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ NEHİR TUFAN
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ BEYZA GEÇER
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ MELİKE ALTUNBOĞA
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR ÖZEL BAYRAMPAŞA ATAKENT ANADOLU LİSESİ EYLÜL YÜMSEL
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ ZEYNEP ATALAR 1185
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ BEREN SÖZAT 1404
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ MERVE RABİA UZUN
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ ELİF TUTAR 1451
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ FATMA ELÇİN KURNAZ 1371
İSTANBUL GENÇLER-KIZLAR BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ AYŞE ZEREN İZGİ 1111