MİNİKLER(B) AÇIK     MİNİKLER(B) KIZLAR     MİNİKLER(A) AÇIK     MİNİKLER(A) KIZLAR     KÜÇÜKLER AÇIK     KÜÇÜKLER KIZLAR     YILDIZLAR AÇIK     YILDIZLAR KIZLAR     GENÇLER AÇIK     GENÇLER KIZLAR    TOPLAM 
0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2

 TURNUVA  KATEGORİSİ  OKULU   AD  SOYAD  UKD 
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU ASIM NEZİH KARAHAN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ÇINAR EROZAN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU TAHİR YAĞIZ ERDOGDU
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU EYMEN KALE
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU BELİNAY BİLİCİ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU YUNUS EMRE AKYÜZ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU FURKAN ÇINAR
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU ALPEREN EYVAZ SÖNMEZER
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU BATU ATALAY
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU DORUK SARIYILDIZ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU EYMEN UZUN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU YİĞİT ETHEM GÜVEN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ŞH.PY.ER MURAT EROĞLU İLKOKULU ÖMÜR ATA MURAT
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU MİRAÇ SEFA VURAL
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU HAVİN HELEN TOPÇU
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU HAMZA YİĞİT ÖCAL
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU ÖZGE MAKBULE TUNÇ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK NAŞİDE HALİL GELENDOST İLKOKULU HALİL TUNCA SOYUTÜRK
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU TUNA FIRIN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU RIFAT MİRAÇ YILDIZ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU NEDİM EYMEN DEMİR
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU BURHAN GÜL
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU MEHMET FATİH EROĞLU
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK SELÇUKLU İLKOKULU MELİHA NAZ KARAKAYA
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU SEMİH UYGAR ERİKÖZ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU ALİ UTKU OFLAZ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU YİĞİT EREN KARA
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU ALİ HALİD ÖZDERE
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU AHMET YAĞIZ KAYA
ANKARA MİNİKLER(B)-KIZLAR BOĞAZİÇİ İLKOKULU MELİN NUR BEKTEMUR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU MURAT İNAN YILDIRIM
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU ALİ TUNA ANKITCI
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU POYRAZ ALTUNKESER
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU NEBİ TOPRAK KIR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU YAĞIZ OKCU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU HULUSİ YENER
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU MÜNTEHA KÜÇÜK
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU BUĞLEM ERVA YURTCU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU EMİR METE YILMAZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU AHMET MURAT DEMİRDELEN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU EGE ALTAY
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU RAMAZAN TİMURHAN GÜRĞAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU METEHAN ERDUGAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ELVİDA SU ÖZER
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU YİĞİT DİNÇ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU HALİL TUĞRA MERGEN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU MUSTAFA ARİF BAYAR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU BATURALP ÖZCAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU EFE ALTAY
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ÖMER ÇINAR DOĞAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU MERT YUMRUTEPE
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU KEREM DOĞAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU YUSUF ATA SARIÖZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ÖYKÜ BOZDEMİR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU MEHMET TALHA USLUOL
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU BERİL SARE TORAL
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ELİF AZRA SARAÇ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU FURKAN EGE SARAÇ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU HALİL KAĞAN NENNİOĞLU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU KAYRA ESKİOĞLU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ABDULKADİR GÜLER
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU GÜNEŞ YILDIZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU SAMET ARDA KUŞCU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ALİ KAĞAN YILMAZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ALPER ARIBAŞ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU ZEYNEP HÜMA ERSOY
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU EFE ÇAĞAN ÖZGÜN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÇİGİLTEPE İLKOKULU AYLİN DOĞAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU NAZ SULTAN KARAOĞLU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU NİSANUR ÇAYLAK
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU EYMEN AKDAŞ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU AYAZ SAMUT
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK AÇIKALIN İLKOKULU ALİ EREN DİKMEN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK GAZETECİ HASAN TAHSİN İLKOKULU KEREM YAĞIZ GÜROL
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK GAZETECİ HASAN TAHSİN İLKOKULU HİRANUR YILDIZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK GAZETECİ HASAN TAHSİN İLKOKULU EMİR ALİ KARADAĞ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK GAZETECİ HASAN TAHSİN İLKOKULU MEVLÜT ALKAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ERGENEKON İLKOKULU ÇAĞIN BULUZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ZAFER İLKOKULU MEHMET SELİM ÇAKAR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU KUZEY EMRAH ÇELİK 1000
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU ILGAR KARTAL
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU MUHAMMED UTKU ÇALIŞKAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU GÖKTUĞ UMUT BAL
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ŞH.PY.ER MURAT EROĞLU İLKOKULU MUHAMMED ALİ ÇALKAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU ALİ ERDOĞAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU AHMET KEREM VECİHİ CENGİZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU KUTAY HAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU MELİH TOLGA IRMAK
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU BÜŞRA NUR KILINÇ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU NEJDET EROĞLU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU BELİNAY DENİZ YILMAZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU ALİ BERAT KOÇ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU SARENUR ÇALIŞKAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU BERENSU TUNÇ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK PİRİ REİS İLKOKULU HALİL EFE TÜTER
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU MUHAMMET TAHİR BETOS
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU ALİ BERAT GÜL
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU ALPEREN GÜNGÖR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU MEHMET ÜNSAL ÖZDERE
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU HAMZA EFE KAYAPA
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU ARDA ARI
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU HASAN KEREM UYAR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU ÇAĞAN DİLMEN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU MUHAMMET AYAZ KORKMAZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU YUSUF SARPKAYA
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU TUNAHAN UZUN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU EYMEN ALİ YANIK
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU MUHAMMED KAPLAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU AHMET EMİN DEMİR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU SAİD ERKAM AKBAŞ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BOĞAZİÇİ İLKOKULU ALPEREN YILDIZ
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU ASYA GİRGİN
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU DEFNE GÖÇMEN
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU EYLÜL ECE BARAN
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU NEHİR GÖKKAYA
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR ÖZEL YENİ BİLİM İLKOKULU ZEYNEP ALTAN
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR BOĞAZİÇİ İLKOKULU AYŞE NİSA ALKAN
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR BOĞAZİÇİ İLKOKULU SENANUR YERLİ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK .. MEHMET FATİH USLU 1336
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BAHTİYAR VAHAPZADE ORTAOKULU SIRAT HÜSEYİN DURAN 1109
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BAHTİYAR VAHAPZADE ORTAOKULU EMRE CAN TÜRKER
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BAHTİYAR VAHAPZADE ORTAOKULU MERT ARAYICI
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BAHTİYAR VAHAPZADE ORTAOKULU BAHADIR EYMEN BAYZAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU MERT YILMAZ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU SERHAT ALİ ÇOLAK
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU UMUT KÖSE
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU KUZEY ŞÜKRÜ ALTUNAY
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT SUAT ALOĞLU ORTAOKULU ARDA YUSUF KARADERİLİ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT SUAT ALOĞLU ORTAOKULU BURAK BİLİM
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT SUAT ALOĞLU ORTAOKULU ALİ İHSAN ALTINER
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT SUAT ALOĞLU ORTAOKULU MİKAİL KURNAZ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ALİ ŞİR NEVAİ ORTAOKULU ERMAN TOPRAK KILIÇ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU KAAN AKAGÜNDÜZ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU ARDA ERSOY
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK AHMET KABAKLI ORTAOKULU BARAN TAŞCI
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK AHMET KABAKLI ORTAOKULU ÖMER SOYSAL
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK AHMET KABAKLI ORTAOKULU EYLÜLNAZ AKIN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK AHMET KABAKLI ORTAOKULU ŞEYMANAZ DİLEK
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAHYA KEMAL ORTAOKULU YAĞIZ YAMAN ERDOĞAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAHYA KEMAL ORTAOKULU HÜSEYİN YİĞİT AKYÜZ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAHYA KEMAL ORTAOKULU SARE BÜŞRA CEVİZCİ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAHYA KEMAL ORTAOKULU HASAN KUTAY ÇOLAK
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAHYA KEMAL ORTAOKULU FATMANUR ARSLAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT MELİH GARİP ÜNSAL ORTAOKULU BERAT DURAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT MELİH GARİP ÜNSAL ORTAOKULU AHMET FARUK TANLI
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT MELİH GARİP ÜNSAL ORTAOKULU ADEM ARIGANOĞLU
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ŞEHİT MELİH GARİP ÜNSAL ORTAOKULU MERVE ŞAHİN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MAMAK AHMET YESEVİ ORTAOKULU NİSA NUR KAPICI
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MAMAK AHMET YESEVİ ORTAOKULU YASİN EFE ASLAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MAMAK AHMET YESEVİ ORTAOKULU ZEKİ CAN ŞAHİN
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU DAMLA NAZ KARAGÖZ
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU NAZ ŞAHBAZ
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU IŞIL YILMAZ 1054
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU İDİL YILMAZ 1023
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU HATİCE SU TAŞTAN
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU ELİF SOLAK
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU NİSA GÖK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU EMRE YEŞİLYURT 1252
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU YUSUF ARSLAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU MUHAMMED EFE YILMAZ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU EREN YAĞIZ GÖKTAŞ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU DENİZ DORUK GÖKTAŞ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU EFE BERK VURANOK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU YİĞİT YEŞİLYURT
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU EFE AKİF TURSUN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU AYBARS GÜL
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TURHAN POLAT ORTAOKULU ÇAĞAN ALTIPARMAK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ATLIOĞLU ORTAOKULU EMRE AKBAYIR
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ATLIOĞLU ORTAOKULU İBRAHİM KÜÇÜK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ATLIOĞLU ORTAOKULU ELİF ŞAHİN 1000
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ATLIOĞLU ORTAOKULU MEHMET EFE ÖDEKBAŞ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU DENİZ ÇAKMAK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU ALİ AKSOY
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU ATAKAN TOPSAKAL
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MEHMET ÇEKİÇ ORTAOKULU YAĞIZ ARDA RENKLİOĞLU
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU BEKİR METEHAN ŞAHİN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU AHMET TALHA SARIKAYA
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU ENES ÇAKIROĞLU
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU BELİNAY DEMİRER
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU TAHA KEMAL AKKAYA
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU HÜSEYİN ÖZDEMİR
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU AYBERK BEKTAŞ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU DURSUN EFE IRMAK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU ECEM NAZ GÖKDAĞ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TİCARET ODASI ORTAOKULU ALİ EMİR KAĞAN YARAY
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL UĞUR DAĞASLAN KOLEJİ ORTAOKULU ENES YILDIRIM
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL UĞUR DAĞASLAN KOLEJİ ORTAOKULU HÜSEYİN DUMAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL UĞUR DAĞASLAN KOLEJİ ORTAOKULU BERKE CEM SEÇKİN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU BERFİN NİSA DOĞAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU MUHAMMED BEDİRHAN KIRIK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU BEKİR TALHA ÖZDEMİR
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU ANIL FINDIK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU HASAN KAHRAMAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU ÖMER KALELİ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK AHMET KABAKLI ORTAOKULU DİLARA BEŞTEPE
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK AHMET KABAKLI ORTAOKULU KARDELEN CANBOLAT
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK AHMET KABAKLI ORTAOKULU EFE DEMİR KÖSECE
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK AHMET KABAKLI ORTAOKULU ENES GÖÇER
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK SİBEL-İSMET ÇATIK ORTAOKULU ZÜLFİKAR BARAN YILMAZ 1520
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT MELİH GARİP ÜNSAL ORTAOKULU HASAN YILDIZ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT MELİH GARİP ÜNSAL ORTAOKULU SALİH ALTAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT MELİH GARİP ÜNSAL ORTAOKULU YİĞİT BERK AKIN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ŞEHİT MELİH GARİP ÜNSAL ORTAOKULU MEHMET ÇELİK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK VEHBİ DİNÇERLER ORTAOKULU ÖMER YILMAZ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MAMAK AHMET YESEVİ ORTAOKULU GÖRKEM CAN KAPLAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MAMAK AHMET YESEVİ ORTAOKULU ERAY GÜÇLÜ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MAMAK AHMET YESEVİ ORTAOKULU DİYAR BARKIŞ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK VEHBİ DİNÇERLER ORTAOKULU MUSAB CİVANPINAR
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU BERRA GENÇ
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU RANA KAZANCI
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU KARDELEN TAŞTAN
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR ŞEHİT ERHAN YILDIRIM İMAM HATİP ORTAOKULU ŞEYMANUR DUYGU
ANKARA GENÇLER-AÇIK TUZLUCAYIR ANADOLU LİSESİ ALEYNA GÜLÇİN KAMIŞLI 1070
ANKARA GENÇLER-AÇIK TUZLUCAYIR ANADOLU LİSESİ İREM YILDIRIM
ANKARA GENÇLER-AÇIK TUZLUCAYIR ANADOLU LİSESİ POLAT ŞAHİN
ANKARA GENÇLER-AÇIK TUZLUCAYIR ANADOLU LİSESİ DURAN GÖRKEM AYYILDIZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK TÜRKÖZÜ OĞUZHAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ EREN OKUMUŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK TÜRKÖZÜ OĞUZHAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İSMAİL TOPTAŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK TÜRKÖZÜ OĞUZHAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OSMAN TOPTAŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ŞEHİT ALİ ALITKAN SPOR LİSESİ ABDURRAHMAN ACAR
ANKARA GENÇLER-AÇIK ŞEHİT ALİ ALITKAN SPOR LİSESİ HASAN CORUK
ANKARA GENÇLER-AÇIK ŞEHİT ALİ ALITKAN SPOR LİSESİ MUHAMMED ENES ÖZDEMİR
ANKARA GENÇLER-AÇIK ŞEHİT ALİ ALITKAN SPOR LİSESİ SAMET CİHAN ÇELİK
ANKARA GENÇLER-AÇIK ŞEHİT ALİ ALITKAN SPOR LİSESİ MERT TOPALOĞLU
ANKARA GENÇLER-AÇIK ŞEHİT ALİ ALITKAN SPOR LİSESİ YASİN ARDA MİDİLİÇ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ŞEHİT ALİ ALITKAN SPOR LİSESİ BERAT BAKIRCI
ANKARA GENÇLER-AÇIK ŞEHİT ALİ ALITKAN SPOR LİSESİ GÖKTUĞ ALP ASLAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ABİDİNPAŞA ANADOLU LİSESİ HASANCAN ARI 1644
ANKARA GENÇLER-AÇIK ABİDİNPAŞA ANADOLU LİSESİ ZÜLAL BERRA AKIN 1064
ANKARA GENÇLER-AÇIK ABİDİNPAŞA ANADOLU LİSESİ UFUK ALİ GÜLDAĞ 1130
ANKARA GENÇLER-AÇIK ABİDİNPAŞA ANADOLU LİSESİ KORAY DENİZ POLAT
ANKARA GENÇLER-AÇIK SELMAN-I FARİSİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ EBUBEKİR KILIÇ
ANKARA GENÇLER-AÇIK SELMAN-I FARİSİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BİLAL BERAT AKIN 1116
ANKARA GENÇLER-AÇIK BATTALGAZİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUHAMMET BOZTAŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK BATTALGAZİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AHMET EFE HATIR
ANKARA GENÇLER-AÇIK BATTALGAZİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HÜSNÜ AYAZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK BATTALGAZİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ABDULLAH KAAN GÜNEY
ANKARA GENÇLER-AÇIK SELMAN-I FARİSİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ AHMET FURKAN ALTUN
ANKARA GENÇLER-AÇIK GÜLVEREN ANADOLU LİSESİ EBUBEKİR KOÇ
ANKARA GENÇLER-AÇIK GÜLVEREN ANADOLU LİSESİ FURKAN DUMAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ABİDİNPAŞA ANADOLU LİSESİ HÜSEYİN BERK ULU
ANKARA GENÇLER-AÇIK ABİDİNPAŞA ANADOLU LİSESİ ECE IRMAK ÖZNAZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ABİDİNPAŞA ANADOLU LİSESİ ARDA ÇAMDELEN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ABİDİNPAŞA ANADOLU LİSESİ AYÇA POLAT
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL BİLİŞİM HÜSEYİN GAZİ ANADOLU LİSESİ SHAKER ABDIANWALL 1391
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL BİLİŞİM HÜSEYİN GAZİ FEN LİSESİ KAYRA ALİ UÇAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ UTKU MACAR
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ OĞUZHAN ÖZPOLAT
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ FURKAN EFE ERCAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ KAĞAN KUDDUSİ KEPİR
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ BİLAL SONSUZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ ÖMER EFE GÖKBULUT
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ EMİR EGE COŞKUN
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ AHMET TAHA TEKİNDOR
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ GAZİ GÖRKEM ÖZASLAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ MUHAMMED BURAK KÜÇÜK
ANKARA GENÇLER-AÇIK AKDERE ANADOLU LİSESİ HARUN ŞAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK PROF. DR. RAĞIP ÜNER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUSTAFA EMRE AKÇA
ANKARA GENÇLER-AÇIK PROF. DR. RAĞIP ÜNER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YİĞİT TEZCAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK PROF. DR. RAĞIP ÜNER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YASİN KOLA
ANKARA GENÇLER-AÇIK PROF. DR. RAĞIP ÜNER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ NEVZAT DAYANÇ
ANKARA GENÇLER-AÇIK PROF. DR. RAĞIP ÜNER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUSA SEMİZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK EGE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MİRAÇ ALİ ERÇİN
ANKARA GENÇLER-AÇIK EGE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ METİN KAVAS
ANKARA GENÇLER-AÇIK EGE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AHMET DENİZ BAŞARAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK EGE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BUĞRA BALCI
ANKARA GENÇLER-AÇIK EGE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ UHUD İSMAİL YILMAZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ DORUK VURAL
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL BİLİŞİM HÜSEYİN GAZİ FEN LİSESİ YUNUS EMRE KURT
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL BİLİŞİM HÜSEYİN GAZİ FEN LİSESİ CAVİT ÇAĞLI
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ ALİ KARATAŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ ALPEREN KARAKURT
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ YUSUF TALHA KAYALI
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ AYAZ VATANSEVER
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ AHMET BERAT EROL
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ ÇAĞAN CULHA
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ BUSE BAŞAK ÇAKI
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ ABDURRAHMAN KOÇ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ BURAK AKKUŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ TUĞBA AKAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ ÜMMÜGÜLSÜM BOĞAZOĞLU
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ SEDANUR ŞAHİN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ UFUK KARTAL
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ BİLGEHAN KÜLEKCİ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ ALİ SOYALP
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ YASİN SERCAN YILMAZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ NURİ CAN GÜN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ ENES GÖLCÜK
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ KAAN TOMBULOĞLU
ANKARA GENÇLER-AÇIK YAVUZ SULTAN SELİM ANADOLU LİSESİ ARDA GENÇ 1878
ANKARA GENÇLER-AÇIK YAVUZ SULTAN SELİM ANADOLU LİSESİ FURKAN YILDIZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK YAVUZ SULTAN SELİM ANADOLU LİSESİ MUTLUCAN BASKIŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK YAVUZ SULTAN SELİM ANADOLU LİSESİ TARIK CESUR
ANKARA GENÇLER-AÇIK YAVUZ SULTAN SELİM ANADOLU LİSESİ MAHMUT ENES BAYKAL
ANKARA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL UĞUR DAĞASLAN KOLEJİ ANADOLU LİSESİ ALMİNA ÇELİK 1254
ANKARA GENÇLER-KIZLAR AKDERE ANADOLU LİSESİ MEDİNE KÖYLÜ
ANKARA GENÇLER-KIZLAR AKDERE ANADOLU LİSESİ ALEYNA EYLÜL YILDIRIM
ANKARA GENÇLER-KIZLAR NURETTİN TOPÇU ANADOLU LİSESİ HÜMEYRA NAZLI YİGİT 1035
ANKARA GENÇLER-KIZLAR NURETTİN TOPÇU ANADOLU LİSESİ SUDE ZÜLBİYE ERDEM
ANKARA GENÇLER-KIZLAR NURETTİN TOPÇU ANADOLU LİSESİ DAMLA MİRAY AKYOL
ANKARA GENÇLER-KIZLAR NURETTİN TOPÇU ANADOLU LİSESİ DİLARA AKKUZU