MİNİKLER(B) AÇIK     MİNİKLER(B) KIZLAR     MİNİKLER(A) AÇIK     MİNİKLER(A) KIZLAR     KÜÇÜKLER AÇIK     KÜÇÜKLER KIZLAR     YILDIZLAR AÇIK     YILDIZLAR KIZLAR     GENÇLER AÇIK     GENÇLER KIZLAR    TOPLAM 
0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2

 TURNUVA  KATEGORİSİ  OKULU   AD  SOYAD  UKD 
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU ALİ ERDEM TEBER
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU MUHAMMED EYMEN DURAK
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU ABDULKADİR EZEL KAYA
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU ULUHAN NİYAZİ ULUÇAY
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU ÜMİT BURAK USTA
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU YUSUF EMİR ATEŞ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU FİKRİ METİN DENİZ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU ATAKAN ÜNAL
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU METE DEMİR ERTUNÇ
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU YEKTA AYDOĞAN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU HAMZA ÖZMEN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU YUSUF YİĞİT TEKİN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU MERT EROĞLU
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU SALİH KEYVAN
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU HASAN MİRAÇ AKKAYA
ANKARA MİNİKLER(B)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU ABDULBAKİ SERT
ANKARA MİNİKLER(B)-KIZLAR TÜRK TELEKOM İLKOKULU YAĞMUR GÜNDAŞ
ANKARA MİNİKLER(B)-KIZLAR CUMHURİYET İLKOKULU BELİNAY GÖKÇAYIR
ANKARA MİNİKLER(B)-KIZLAR CUMHURİYET İLKOKULU ELİF MİRA ÖZBAŞ
ANKARA MİNİKLER(B)-KIZLAR CUMHURİYET İLKOKULU MELEK MEMİŞ
ANKARA MİNİKLER(B)-KIZLAR CUMHURİYET İLKOKULU ELANUR ŞEN
ANKARA MİNİKLER(B)-KIZLAR CUMHURİYET İLKOKULU GÜLÜZAR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU MUSTAFA TALHA BAŞ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU DUHAN KURTULUŞ YALÇIN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU ENES KARABIYIK
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU ADNAN YAĞIZ ÖZALP
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU MERVE BAĞCI
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU BERAT EFE PALTACI
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU YİĞİT GÜL
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU BERAT SİVRİ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BARBAROS İLKOKULU ELİF YAREN ÇALIŞKAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BARBAROS İLKOKULU YİĞİT EREN ERDEM
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BARBAROS İLKOKULU ÖMER EFE ERDOĞAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BARBAROS İLKOKULU MUHAMMED ALİ GÖKÇINAR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BARBAROS İLKOKULU BERAT ERDEM YILMAZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BARBAROS İLKOKULU HAKAN ERDOĞAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BARBAROS İLKOKULU HALİL EFE DENİZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK BARBAROS İLKOKULU AHMET AKTEPE
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK TÜRK TELEKOM İLKOKULU KADRİYE DEMİRBAŞ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU MUSAB KAAN ASLAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU ZÜBEYDE TUANA KILINÇARSLAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU AHENK ARIÖZ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU DORUK EZANDEMİR
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU EMİR ÖZTÜRK
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT İLKOKULU MEHMET KAYRA ÖZATEŞ
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU YAKUP KERİM TEKİN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU MİRAÇ EYMEN TÜRKOĞLU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU ALPER TUNGA DEMİREL
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU ORHAN SEFA HİMMETOĞLU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU TUĞRA ENSAR AYDOĞAN
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK YILDIRIM BEYAZIT İLKOKULU EMİR ABDULLAH ONBAŞI
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU FURKAN UMUT HANEFİOĞLU
ANKARA MİNİKLER(A)-AÇIK CUMHURİYET İLKOKULU AHMET EYMEN KARAGÖZ
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR BARBAROS İLKOKULU MERYEM NİSA DEMİR
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR BARBAROS İLKOKULU BERRA DOKSANBİR
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR BARBAROS İLKOKULU SÜMEYYE İSEN
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR CUMHURİYET İLKOKULU GÜLSENA KOPARAN
ANKARA MİNİKLER(A)-KIZLAR CUMHURİYET İLKOKULU ASMİN LİDYA ÜNALAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ALİ METE GÖÇMEN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU SELAHATTİN YAĞIZ ATEŞ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU EMİR ENES ÖZÇELİK
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ALİ ASIM UÇAR
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ÖMER YURT
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU AHMET AKBULUT
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ENES ELVAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU İBRAHİM BERKAY AVAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU ALİ OSMAN CAN KILIÇ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU MUSTAFA EMİN GÖÇEN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ABDULLAH AY
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU HAMZA AKİF KİRAZ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU MEHMET ULAŞ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU ELİF KIRĞIL
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU TUANA ERGÜL
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU TAHA ERGÜL
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU KEREM FARUK TAŞKESTİ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU MEHMET HAŞİM İSEN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU HASAN EFE SELLİYURT
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU YASİR AKIN ÖZTÜRK
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT ORTAOKULU ALPEREN ALAÇAM
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAVUZ SELİM ORTAOKULU MUHAMMED AVCİL
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAVUZ SELİM ORTAOKULU HÜSEYİN ABANUZOĞLU
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAVUZ SELİM ORTAOKULU NİSANUR KARACA
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK YAVUZ SELİM ORTAOKULU MUHAMMED MEHMET AYDIN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU ABDULLAH EFE YÜKSEL
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU EBRAR EKİN ÇAKMAKKAYA
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU MERT CİHAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU EMİR KILIÇ
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU YUSUF ARDA SOBA
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU HASAN AKDOĞAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK ATATÜRK ORTAOKULU ÜMİT FURKAN ERDOĞAN
ANKARA KÜÇÜKLER-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU OSMAN MERCAN
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR TÜRK TELEKOM ORTAOKULU İREM NUR ONBAŞI
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR BEKİR YILMAZ ORTAOKULU ZEYNEP ŞAD 1050
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR BEKİR YILMAZ ORTAOKULU ECRİN ELA ATEŞ 1000
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU AYŞE ÖZÇELİK
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU BETÜL ECE ŞAHİN
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU BEREN DOKSANBİR
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU SÜMEYYE DELLAL
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU MUKADDES ÇALI
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ERVA ASYA KARAMUSTAFAO
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU HÜMEYRA ECRİN GÜNEŞ
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU FATMA ZEHRA SOLAK
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ESMANUR KARAPINAR
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU RACE ALSAGHER
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ECRİN DURSUN
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU HATİCE YÜSRA KOÇ
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR TÜRK TELEKOM ORTAOKULU TUĞBA DUYGU
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR ATATÜRK ORTAOKULU ZÜLAL ESLEM BEKÇİ
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR BEKİR YILMAZ ORTAOKULU ELİF SAHRA ATEŞ 1044
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ORTAOKULU AYSUN İLAYDA İHTİYAR 1053
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ORTAOKULU ELİF BİLGİN
ANKARA KÜÇÜKLER-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU AYŞEGÜL YILMAZ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU EFE HÜSEYİN GÜNAY
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU MUSTAFA ÇAYIR
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU MUSTAFA CAN YILMAZ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU OSMAN NEBİY DESDİCİ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU OSMAN EFE GÜLEÇ 1047
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU BİLAL EMRE HARMAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU ONUR ÜNAL
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU CANER KOÇ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU ENES ORHAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU SEFA USLU
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU KADİR KÜTÜK
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU ÖMER KEYVANOĞLU
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU MEVLÜT CAN PALTACI
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU İSMAİL CANDAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU EYÜP BURAK YILMAZ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU ELİF MEŞE
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU ABDURRAHMAN DİNÇER
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU MEHMET ALİ GÖKTAŞ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU İBRAHİM KESTİ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU İZZET YUSUF YILMAZ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU MEHMET MERT AKSOY
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK YAVUZ SELİM ORTAOKULU HAMZA AVCİL 1000
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK YAVUZ SELİM ORTAOKULU EGE ÖKSÜZ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK YAVUZ SELİM ORTAOKULU FURKAN EMİN DEMİRTAŞ 1029
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK YAVUZ SELİM ORTAOKULU NURİ KURT
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU MUHAMMET EMİN MERCAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU AHMET FARUK KAYA
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU İHSAN BUĞRA KÖROĞLU
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK BARBAROS ORTAOKULU HÜLYA KIRIKKALE
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT ORTAOKULU HAYATİ EFE MERCAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT ORTAOKULU MUSA MUSTAFA BOSTAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT ORTAOKULU KAĞAN YİĞİTHAN ATEŞ
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ORTAOKULU AHMET EMİN ARSLAN
ANKARA YILDIZLAR-AÇIK TÜRK TELEKOM ORTAOKULU TALHA YAVUZ 1033
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR TÜRK TELEKOM ORTAOKULU SENANUR DUYGU
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR TÜRK TELEKOM ORTAOKULU MELİSA NUR ÖZDEMİR
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR BEKİR YILMAZ ORTAOKULU EBRAR ATEŞ 1006
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR BEKİR YILMAZ ORTAOKULU BUĞLEM NAZ ALTAN 1000
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU BEYZANUR YAZICI
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR MUAMMER KANDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU EMİNE NUR DEĞİRMENCİ
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR TÜRK TELEKOM ORTAOKULU GAMZE İRGİT
ANKARA YILDIZLAR-KIZLAR BEKİR YILMAZ ORTAOKULU BELİNAY SU LEVENT 1000
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ BUĞRA KOCATEPE 1201
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT FEN LİSESİ FERYAL TAŞKENT
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT FEN LİSESİ ELİFSU DEMİRBAŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK MELİHA HASANALİ BOSTAN ÇUBUK FEN LİSESİ YAĞIZHAN GAZİ ÇATAK 1124
ANKARA GENÇLER-AÇIK MELİHA HASANALİ BOSTAN ÇUBUK FEN LİSESİ ENES MEŞİNCİ
ANKARA GENÇLER-AÇIK MELİHA HASANALİ BOSTAN ÇUBUK FEN LİSESİ MUSTAFA EMİN BACAK
ANKARA GENÇLER-AÇIK MELİHA HASANALİ BOSTAN ÇUBUK FEN LİSESİ İBRAHİM ENES DEĞİRMENCİ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ YUSUF SELİM ÖZCAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ AHMET MERT KARABACAK 1090
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ BERİNAY ŞAHİN 1003
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ YASİN BUĞRA AKKAYA
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ BEKİR AKTAŞ 1057
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ MUHAMMED TALHA KASAP
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ FATMA TÜRK 1021
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ ELİF ZÜMRA ERDOĞMUŞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ FATİH ÖZ 1143
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK SEBAT FEN LİSESİ YUSUF TALHA GÜL
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ OSMAN ÖZDEN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ BATUHAN DEMİRDAĞ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ MERT YILMAZ
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ SEYİT ALİ ABACI
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MUSTAFA BELDEK
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SADIK BERKAY SÜNGÜ 1126
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ HASAN MALİK KAYA
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ YASİN ÖREN
ANKARA GENÇLER-AÇIK MELİHA HASANALİ BOSTAN ÇUBUK FEN LİSESİ NECATİ ŞAŞMAZ VURAL
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ ÇAĞATAY MERİÇ KARAKUŞ 1059
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ ARDA ŞAHMARAN 1052
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ HİDAYET BARANCAN AYDIN 1156
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ AHMET HAMDİ AYDOS 1394
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ BUĞRA METE AYDIN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ BERATCAN ERDOĞAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ EREN EMİR ARSLAN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ AHMET KURT
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÖZEL ÇUBUK HEDEFİM ANADOLU LİSESİ MUHAMMED BUĞRA IŞIK
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MUHAMMEDCAN AKIL
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ METİN AKÇA
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MERTCAN BALIK
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÇAĞATAY LEVENT
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ SEMİH BUĞRA AYDOS
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ ÖMER YAVUZ 1050
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ ERGÜN GÜLTEKİN
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ UMUTCAN KIRPIK
ANKARA GENÇLER-AÇIK ÇUBUK ANADOLU LİSESİ OZAN SUCU