Turnuva kayıt süresi sona erdi!..

 MİNİKLER GENEL   MİNİKLER KIZLAR   KÜÇÜKLER GENEL   KÜÇÜKLER KIZLAR   YILDIZLAR GENEL   YILDIZLAR KIZLAR   GENÇLER GENEL   GENÇLER KIZLAR   TOPLAM 
27 12 22 9 18 7 15 5 115

 TURNUVA  KATEGORİSİ  OKULU   AD  SOYAD  UKD 
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM İLKOKULU YİĞİT HAN AKAR 1090
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM İLKOKULU MEHMET ABA 1084
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM İLKOKULU EFE ERDEM 1118
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM İLKOKULU SAİD YİĞİT ÇİÇEK
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM İLKOKULU ARDA KAVAK 1021
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM İLKOKULU HAMZA SEHER 1056
KONYA MİNİKLER-GENEL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN İLKOKULU HAVVA İREM NAR
KONYA MİNİKLER-GENEL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN İLKOKULU ŞAHİN EREN NAR 1049
KONYA MİNİKLER-GENEL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN İLKOKULU BETÜL BAŞTUĞU 1123
KONYA MİNİKLER-GENEL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN İLKOKULU YİĞİTCAN KÜÇÜKSÜLE 1024
KONYA MİNİKLER-GENEL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN İLKOKULU HALİS ERDEM YAMAN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM SINAV İLKOKULU FAHRETTİN YALNIZ 1176
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM SINAV İLKOKULU MEHMET ASLAN ÇELİK 1095
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM SINAV İLKOKULU MESUT YALNIZ 1000
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM SINAV İLKOKULU BORA SÖYLEMEZ 1010
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM SINAV İLKOKULU ALİ EMRE ERCAN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM SINAV İLKOKULU FURKAN ENES AKKUŞ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR İLKOKULU EMİR ÇİÇEK
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR İLKOKULU MUHAMMED ARDA SALTIK
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR İLKOKULU HİDAYET HAN KOÇAK
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR İLKOKULU YUSUF KARAOĞLU
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR İLKOKULU MUSTAFA SERDAR TORUN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR İLKOKULU KAYRA KEREM CANLI
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE İLKOKULU KEMAL EGEMEN BUMİN 1153
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE İLKOKULU TALHA ESAT AKSOY 1181
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE İLKOKULU KAAN KORKMAZ 1023
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE İLKOKULU ALİ TUNA TABAKCI 1000
KONYA MİNİKLER-GENEL FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU MEHMET TAŞPUNAR
KONYA MİNİKLER-GENEL FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU ZEYNEP KALINAĞIL
KONYA MİNİKLER-GENEL FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU MUSTAFA EMRE SÜTCÜ
KONYA MİNİKLER-GENEL FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU MUHAMMED EMİN BENZER
KONYA MİNİKLER-GENEL FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU ZEHRA IRMAK YILMAZ
KONYA MİNİKLER-GENEL FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU RAVZA SEZER
KONYA MİNİKLER-GENEL TÜRKMENKARAHÜYÜK İLKOKULU MELİKE MAKİNE
KONYA MİNİKLER-GENEL TÜRKMENKARAHÜYÜK İLKOKULU EROL BUĞDAY
KONYA MİNİKLER-GENEL TÜRKMENKARAHÜYÜK İLKOKULU YUSUF ENGİN BUĞDAY
KONYA MİNİKLER-GENEL TÜRKMENKARAHÜYÜK İLKOKULU MEHMET ŞAP
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU AHMET HAMDİ BAYKAL 1144
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU KAAN ŞATIROĞLU
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU MEHMET GÜRLÜK
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU NAZİF UTKU BAYKAL
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU HARUN KAĞAN KÖSE
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU MEVLÜT ÖZDEMİR
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU ERDOĞAN ÖZBAKIR 1133
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU ARDA AKSOY
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU ABDİL YÜKSEL
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU KAAN AVCI
KONYA MİNİKLER-GENEL CUMHURİYET İLKOKULU GÖKÇE NUR ERTAŞ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU TUNA YILMAZ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU AYAZ BÜYÜKTERZİ 1479
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU AZİZ ERÇİN 1225
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU EGE ERDEM ÇINAR 1139
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU YİĞİT ALP BAĞCI 1052
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ÇAĞAN ÜNLÜ 1027
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU UTKU KAYA 1067
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU AHMET KAYRA DURSUN 1140
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU EFE EYMEN OKUR 1135
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU İHSAN TUNAHAN YURTERİ 1098
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU YAĞIZ EFE KUTLUCA 1051
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ENDER ÇINAR ÇALGIN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA SİSTEM İLKOKULU KAĞAN ERŞAN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA SİSTEM İLKOKULU BATUHAN HAMZA DÜNDAR
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA SİSTEM İLKOKULU TOPRAK EYMEN BAĞCI 1094
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA SİSTEM İLKOKULU TİBET ULAŞ TONCA
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA SİSTEM İLKOKULU REYYAN BALTACI
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA SİSTEM İLKOKULU KEREM ULUCAN
KONYA MİNİKLER-GENEL MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU YAKUP SEYREK 1143
KONYA MİNİKLER-GENEL MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU KAMİL KAYAHAN
KONYA MİNİKLER-GENEL MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU ALPER APAK
KONYA MİNİKLER-GENEL MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU MEHMET ERKAM ARI
KONYA MİNİKLER-GENEL MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU YUSUF EREN SUNGUR
KONYA MİNİKLER-GENEL MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU MUHAMMED AYBERK HATIPOĞLU
KONYA MİNİKLER-GENEL ZELİHA VE LÜTFİ KULLUK İLKOKULU FATİH ARSLAN
KONYA MİNİKLER-GENEL ZELİHA VE LÜTFİ KULLUK İLKOKULU RAMAZAN EMİR KADIOĞLU
KONYA MİNİKLER-GENEL ZELİHA VE LÜTFİ KULLUK İLKOKULU HİKMET KARAKOÇ
KONYA MİNİKLER-GENEL ZELİHA VE LÜTFİ KULLUK İLKOKULU ŞÜKRÜ DÖNER
KONYA MİNİKLER-GENEL ZELİHA VE LÜTFİ KULLUK İLKOKULU HURİYE YAPRAKÇI
KONYA MİNİKLER-GENEL ZELİHA VE LÜTFİ KULLUK İLKOKULU ALİ İNAN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU KEREM GÜNEY CİVCİK
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU ONUR MERT ÖNAT 1128
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU ARDA EFE ÖZÇELİK 1100
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU FURKAN CEYLAN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU HÜSNÜ ALPER AKPINAR 1200
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU BURAK DUKSAL 1403
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ALİ GİRAY ERBAY 1210
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU MEHMET EFE KURŞUNLU 1241
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU BEDRETTİN BERA KOKULU 1059
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU EREN ÜÇLER 1068
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU SEYİT BULUT
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU KEREM SAMET SOLAK
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ERENALP ÇALIK 1089
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU TARIK EREN KOÇ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU MEHMET KIVANÇ AYDIN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU MUHAMMED EYMEN ERCAN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU AHMET ÖZ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU MUSTAFA İSMAİL PİRPİR 1062
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU MEHMET SEMİH YAYLALI
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ÖMER DAVUT BAYRAM GÖZAYDIN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU AHMET YİĞİT ÇİFTCİ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ÇAĞLAR SAĞLAM
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ÇINAR YAVUZ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU AHMET YALÇIN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU İLTER EGE KOÇAK
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU EREN YİĞİT BALICA 1007
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU ONUR EYAZ KARAHANCI
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU EMİR BERK EYÜPOĞLU
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU MUHAMMED EMİN KÜÇÜKÖZYİĞİT
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU OSMAN KAĞAN ÖZ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU HİKMET EREN ESENKAYA
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU OSMAN KARAARSLAN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU KAĞAN YARAR
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU HULUSİ KAAN TAŞBENT 1038
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU MELİH ÖZKAN KARASU
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ İLKOKULU ZEYNEP BAYRAKCI 1034
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ İLKOKULU DEMİR YILDIRIM 1094
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ İLKOKULU ALAADDİN EYMEN EVCİ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ İLKOKULU GÜVEN TUZA
KONYA MİNİKLER-GENEL SELÇUK İLKOKULU SEYİT ALİ EKİNCİ 1064
KONYA MİNİKLER-GENEL SELÇUK İLKOKULU GALİP YİĞİT GÖKYER
KONYA MİNİKLER-GENEL SELÇUK İLKOKULU MÜNİR ASAF ÇAKIR
KONYA MİNİKLER-GENEL SELÇUK İLKOKULU TAHA EMRE DURAK
KONYA MİNİKLER-GENEL SELÇUK İLKOKULU YUSUF ERÖZ
KONYA MİNİKLER-GENEL SELÇUK İLKOKULU HÜSEYİN EFE AYVACI
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ İLKOKULU KAYRA AÇIKGÖZ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ İLKOKULU AHMET AKKAŞ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ İLKOKULU YUSUF ERDEM ALTUNAY
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ İLKOKULU MEHMET EFE AZİZOĞLU 1053
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ İLKOKULU SEYMEN KÜÇÜKKAYA
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU ÖMER GÜLTEKİN
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU VELİ CİHAN YAĞIZ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU YUSUF ARDA YILMAZ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU BERAT UZ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU TUNAHAN HEVESLİ
KONYA MİNİKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU ÖMER FARUK MEDNİ
KONYA MİNİKLER-GENEL MERAM NİYAZ USTA İLKOKULU MEHMET ALİ YİĞİT
KONYA MİNİKLER-GENEL MERAM NİYAZ USTA İLKOKULU AHMET UTKU İNAL 1136
KONYA MİNİKLER-GENEL MERAM NİYAZ USTA İLKOKULU UTKU AKTEPE
KONYA MİNİKLER-GENEL MERAM NİYAZ USTA İLKOKULU MELİKE YILMAZ
KONYA MİNİKLER-GENEL MERAM NİYAZ USTA İLKOKULU HÜSEYİN KORUCU
KONYA MİNİKLER-GENEL MERAM NİYAZ USTA İLKOKULU GÜLNAZ TUANA TUYGUN
KONYA MİNİKLER-GENEL TED KONYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU DENİZ POYRAZ KUNDAKÇI
KONYA MİNİKLER-GENEL TED KONYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU AHMED EREN TEPEOĞLU
KONYA MİNİKLER-GENEL TED KONYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU POYRAZ PARLATAN
KONYA MİNİKLER-GENEL TED KONYA KOLEJİ ÖZEL İLKOKULU GİRAY KOLAY
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ELİF USLU 1033
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ZEHRA ASLI ÜNSAL 1146
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU BERRA GÜL 1034
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ALMİRA HİLAL ATÇEKEN 1075
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ZEYNEP ERDEM
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ŞERİFE NUREFŞAN ŞAHİN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ECRİN ÖGE
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ECEM CEMRE EREN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU ELA KOÇYİĞİT
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU NEVRA SARE ÇELEBİ 1151
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU AŞMİ BETÜL ALTUNTAŞ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP İLKOKULU EMİNE SERRA ERDAL
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU HABİBE ESİN GÖNCÜ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ZEYNEP ERASLAN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ELA KIVANÇ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ÜMMÜYE SELİN GÖNCÜ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU EDİBE SENA ÜNVER
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU AYŞE BEYZA ŞARMAN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU NİSA YAĞMUR İLMEZ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU MELİS ÇİFTÇİ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU ZEYNEP SAĞLAM
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM İLKOKULU NİSANUR AKKUŞ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU İPEK ÖZKAN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU ELİF BEYZA TÜRKELİ 1005
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU ZEYNEP AY 1016
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU ECE ATICI
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU TUĞÇE NİSA ULUTAŞ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN İLKOKULU BENGİSU DENK
KONYA MİNİKLER-KIZLAR YAZIR ŞEHİT OSMAN KÜÇÜKDİLLAN İLKOKULU BERRA KESKİN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR YAZIR ŞEHİT OSMAN KÜÇÜKDİLLAN İLKOKULU ÖZGE AKIN 1148
KONYA MİNİKLER-KIZLAR YAZIR ŞEHİT OSMAN KÜÇÜKDİLLAN İLKOKULU ŞÜKRÜYE DURU BİÇER 1171
KONYA MİNİKLER-KIZLAR YAZIR ŞEHİT OSMAN KÜÇÜKDİLLAN İLKOKULU SIRMA ASU KAMAŞIK
KONYA MİNİKLER-KIZLAR YAZIR ŞEHİT OSMAN KÜÇÜKDİLLAN İLKOKULU BERRA BETÜL KARA
KONYA MİNİKLER-KIZLAR YAZIR ŞEHİT OSMAN KÜÇÜKDİLLAN İLKOKULU ZEYNEP DİLARA GÖZÜM
KONYA MİNİKLER-KIZLAR MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU AYŞE BERRA DİNÇ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU AYŞE NİDA ŞENOVA
KONYA MİNİKLER-KIZLAR MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU CEYLİN KIRICI
KONYA MİNİKLER-KIZLAR MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU ELA KARAHAN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU MELİS KILIÇ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR MEHMET ŞÜKRİYE SERT İLKOKULU ELÇİN DAĞADASI
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU RAHİME FAHRÜNNİSA DÖNMEZ 1004
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU FATMA KAYIKCI
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU ZEYNEP ALP
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU BERRİN KARAHAN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU AZRA ÇİÇEK
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR İLKOKULU HÜLYA ESLEM KAPLAN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ŞÜKRİYE ONSUN İLKOKULU ZEYNEP YILMAZ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ŞÜKRİYE ONSUN İLKOKULU ZEYNEP GÜLVERA İNCE
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ŞÜKRİYE ONSUN İLKOKULU ZEYNEP SEVDE BİRSEN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ŞÜKRİYE ONSUN İLKOKULU FATMA ZEHRA OFLAZ 1291
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ŞÜKRİYE ONSUN İLKOKULU SELMA BETÜL AYDIN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ŞÜKRİYE ONSUN İLKOKULU ŞERİFE ELİF TÜTÜNCÜ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU ECRİN BARUT
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU ELİF FEYZA SAKA
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU AYŞE MELİS ÜNLÜ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU EFLAL ECEM HARPUT
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU NEZAHAT CEREN KARAARSLAN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS İLKOKULU ZEYNEP SU KÜÇÜK
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU AYŞE CEYLİN CENGİZ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU ELİF TETİK
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU ZÜLAL HÜSNİYE KAPLAN
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU ZEYNEP ÖNCEL 1018
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU HANİFE BEREN ACAR
KONYA MİNİKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK İLKOKULU BANU SAFA TOKGÖZ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR SELÇUK İLKOKULU BERRA BETÜL AKYOL
KONYA MİNİKLER-KIZLAR SELÇUK İLKOKULU AYŞE DUTAL
KONYA MİNİKLER-KIZLAR SELÇUK İLKOKULU FATMAGÜL ERGÜL
KONYA MİNİKLER-KIZLAR SELÇUK İLKOKULU ZEYNEP OFLAZ
KONYA MİNİKLER-KIZLAR SELÇUK İLKOKULU ZEYNEP NERİMAN BAYRAM
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU MUSTAFA TOPRAK 1102
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU AHMET ALPER BAREL 1141
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU MEHMET DENİZ ÇİLLİ 1105
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU EFE DOĞAN 1057
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU BAHADIR FİDAN 1077
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU MUHAMMED ALPEREN BAĞCI 1061
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU HAMZA ALPEREN APAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU FATİH EMRE YAZICI 1146
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU TUĞRA YÜKSEL
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU GÖRKAY TUNÇ KARACA
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU HASAN EFE ALP
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL İSMAİL HAKKI TONGUÇ İMAM HATİP ORTAOKULU CAFER KEÇE
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL İSMAİL HAKKI TONGUÇ İMAM HATİP ORTAOKULU EBU BEKİR SARIYAR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL İSMAİL HAKKI TONGUÇ İMAM HATİP ORTAOKULU ZEKİ GÜLÜM
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL İSMAİL HAKKI TONGUÇ İMAM HATİP ORTAOKULU FIRAT CAN TEKİN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ADNAN HADİYE SÜRMEGÖZ ORTAOKULU ARAS AKTAŞ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ADNAN HADİYE SÜRMEGÖZ ORTAOKULU UTKU BOZKURT
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ADNAN HADİYE SÜRMEGÖZ ORTAOKULU AHMET HAKTAN TURAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ADNAN HADİYE SÜRMEGÖZ ORTAOKULU TALHA KARABAŞŞA
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE ORTAOKULU YUSUF FATİH TAŞGIN 1152
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE ORTAOKULU TUĞRA KEREM GÜNDOĞAR 1011
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE ORTAOKULU CİHAN MERT ŞİRAZ 1184
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE ORTAOKULU AHMET ALPHAN BABALIK 1019
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU EMİR SELİM KAYHAN 1080
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU FURKAN UTKU ER 1105
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU MUSTAFA AYHAN ATAYIK 1152
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU DEMİR GÜÇBİLMEZ 1088
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU AHMET ARİF GÜLGEN 1117
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU EMİR YİĞİT SEMERCİ 1082
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU İHSAN SÖZER
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU GÜZİN İREM MALĞAÇ 1012
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU ÖMER POLAT 1022
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU MEHMET NURİ İYİKAVAK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU RIDVAN EREN TİREN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU TUĞRUL EFE YAMAN 1161
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU TAHİR EREN ÖZER
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU MUZAFFER BERKAY BOZLAK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU OSMAN KÖKAL 1072
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU GÖRKEM ELMAS
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU ENES DEMİR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU MUHAMMED VEFA ORAL
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU HALİL DOĞAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU KEMAL ERASLAN 1079
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU HÜSEYİN MERT TUNA
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU ÖMER FAZIL ALPARS
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU YİĞİT ÖZHAN CİHAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU MERT TÜRK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ÇAĞATAY KILLIBAŞ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ABDULKADİR SARIALTIN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ULAŞ TÜFEKÇİ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU MUSA SEKKİN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU SEYİT MERT ASLAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU SAİM ARDA KAYHAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU KUTAY GÖKTUĞ HORASAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU MUSTAFA ALAGÖZ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU YUSUF ZİYA AYDOĞAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU MUHAMMED YAŞAR KARATAŞ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU SERCAN TOPALOĞLU
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU HİKMET EREN ÖZDEMİR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU YUSUF KAAN GÜNEY
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU UMUT ŞAFAK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA NESİBE AYDIN ORTAOKULU EFE SARIERİK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU FATMA NUR KURT
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU DEFNE BİRSEN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU METEHAN TEKE
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU MUHAMMED ÇELİK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU DAMLA NUR ELİBOL
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU MUKADDES NİSA YALÇINKAYA
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU HATİCE ERVA YILDIRIR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU MUSTAFA AKTÜRK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU GÜLİZAR AVŞAR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU UTKU DEMİRCİOĞLU
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL FERİHA VE FERHAT KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU CEREN AKPINAR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ORTAOKULU SALİH TANRIÖVER
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ORTAOKULU RAMAZAN FISTIKCI
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ORTAOKULU MEVLÜT BAHAR 1528
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ORTAOKULU FATİH MEHMET DOLU
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ORTAOKULU ÖMER ÇAYIR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ORTAOKULU FURKAN BAKAL
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL KARATAY ORTAOKULU FIRAT KARAMANKAŞ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL KARATAY ORTAOKULU YASİN AKHANCER
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL KARATAY ORTAOKULU AHMET NEBİLİ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL KARATAY ORTAOKULU İBRAHİM FURKAN ÖZEN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL KARATAY ORTAOKULU MEHMET ALİ ÇAKILCI
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL KARATAY ORTAOKULU ÖMER FARUK YILMAZ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU BARAN PEKDEMİR 1040
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU FATİH EMRE SEZGİN 1164
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU OĞUZ EMRE ALTUN 1094
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU YİĞİT ALTINÖZ 1033
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU YUSUF BERAT OK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU TAHSİN EMİN TEK 1402
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU EYÜB ENES KOÇ 1137
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU YİĞİT KILIÇ 1053
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU ENİS SEZER 1017
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU TAHA ŞEN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU EREN SOYLU 1369
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU SÜLEYMAN ONUR KİREÇ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU HİKMET EFE ALTAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU ADNAN ALP YILMAZ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU KAAN KADİR GÜLEÇ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU MUHAMMED YUSUF UĞUR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU ZEKİ ULUS
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU EMİR KEREM BULUT
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU EREN BEŞTEMİR
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU MEHMET EREN KÖLELİ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU SAMED LALELİ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU SENİH KILINÇARSLAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ KIRKINCI YIL ORTAOKULU YİĞİTALP TOPAL
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ KIRKINCI YIL ORTAOKULU YAĞMUR APAK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ KIRKINCI YIL ORTAOKULU TAHA BÜYÜKTOKATLI
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ KIRKINCI YIL ORTAOKULU MUSTAFA ARAS DÖNDER 1190
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU AHMET KAAN ALSANCAK
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU ALP KAĞAN BAYRAM
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU MUHAMMED YUSUF DURMAZ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU MEHMET SÜHERİ
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU ZAFER MERTAY SOYDAN
KONYA KÜÇÜKLER-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU AVNİ KAMİL ÇETİNKAYA
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU AYŞE TORUN 1294
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU DURU ENİS
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU SENA ŞEN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU ÜMMÜHANİ ZÜMRA YILDIZ
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU ZAHİDE ZEREN YILDIZ
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU BEGÜM ÖZTÜRK
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU SÜMEYYE AYŞE KESKİN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU NEFİSE NEVRA ERDAL
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU LEMAN CEYDA ERDEM
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU DURU CESUR
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU AYŞEGÜL TEKİŞ
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU SULTAN DURU BAŞARAN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU TUANA AKDEMİR 1001
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU SEVDENUR TUFAN 1133
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU HİLAL MÜCAHİDE İNAL 1054
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU ŞERİFE NİDA TUFAN 1012
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU MELİS CİHAN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU PELİN GÖÇÜK 1049
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU YAĞMUR ERSÖZ 1002
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU AMİNE NİSA ŞAHİN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU EMİNE SUDE KOCASİNAN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU ELİF EYLÜL ATLAN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU MELİS BEREN BEKDİK
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU AFİFE MERYEM ÇIĞIR
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU HATİCE CİN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU DOĞA HÜDA ÖZÇETİN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU MERYEM KAŞKA
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU İREM AZRA YAVUZDEMİR
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU NAZLI ŞERİFE MERAKLI
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU TÜRKAN ZEYNEP KOYUNCUOĞLU
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU PELİN SU KARA
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ZEKİYE NAZ ÖZTÜRK
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ZEYNEP BELİS İCAT
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ELA ALPTÜZÜN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU FADİME ÇELİK
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU FİRDEVS TAŞKIN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU ASİYE KILIÇ
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU DUDU ÇİÇEK
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU EDA NUR IŞIK
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU İLAYDA HATİPOĞLU
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU ESLEM CERAN
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU REYYAN FENİSE BULU
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU ASYA OLCAY
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU HEVİN YEZDA DÜNDAR
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU ÖZGE EVCİL 1021
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU ELİF NAZ YILMAZ
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU MERVE ESRA TOKGÖZ
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU GÖRKEM MARAKOĞLU
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU HALENUR KÜÇÜKSAKARYA
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU EBRAR SATI SELÇUK
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU ZEYNEP ESRA KILINÇ
KONYA KÜÇÜKLER-KIZLAR ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU ECRİN ESRA ASLAN
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU ÖMER BEYAZIT MALĞAÇ 1712
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU EYÜP CAN KESİCİ 1532
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU MEHMET EMİR KESİCİ 1486
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU KEMAL MERT KESİCİ 1399
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA BOĞAZİÇİ KOLEJİ ORTAOKULU MUHAMMED ENES IŞIK
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA BOĞAZİÇİ KOLEJİ ORTAOKULU EMRE SOLAK
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA BOĞAZİÇİ KOLEJİ ORTAOKULU SEVİLAY AYBÜKE ALTUN
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA BOĞAZİÇİ KOLEJİ ORTAOKULU RABİA AYDIN
KONYA YILDIZLAR-GENEL KAZIM ÖZENÇ SEÇEN ORTAOKULU YASİN KUZUCU 1025
KONYA YILDIZLAR-GENEL KAZIM ÖZENÇ SEÇEN ORTAOKULU OĞUZHAN GÜDAL 1080
KONYA YILDIZLAR-GENEL KAZIM ÖZENÇ SEÇEN ORTAOKULU SELMAN AYDIN 1102
KONYA YILDIZLAR-GENEL KAZIM ÖZENÇ SEÇEN ORTAOKULU AHMET MERTAY YÜCEDAĞ
KONYA YILDIZLAR-GENEL KAZIM ÖZENÇ SEÇEN ORTAOKULU MUSTAFA NAMLI
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE ORTAOKULU ONUR BALA 1149
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE ORTAOKULU EREN YALDIZ 1242
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE ORTAOKULU ONUR KORKMAZ 1146
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA ESENTEPE ORTAOKULU DENİZ ÜNSAL 1093
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU NİHAT ÖZÇALI 1169
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ÖMER BERKAY POLAT
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU BERKAY POLAT
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU YAVUZ FURKAN ALIÇLI
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU MEHMET SERBAY ÖZDEMİR
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ALKIN AKBAŞ
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞERİFE AKKANAT ORTAOKULU EMİR YILDIZ
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞERİFE AKKANAT ORTAOKULU MUHAMMET ARDA ZENGİN 1392
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞERİFE AKKANAT ORTAOKULU TALHA GÖRKEM YILMAZ 1134
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞERİFE AKKANAT ORTAOKULU ÖMER YUSUF KALKAN
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞERİFE AKKANAT ORTAOKULU DENİZ YILDIZ
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU YAĞIZ BERAT MÜLAZIMOĞLU 1226
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU AYŞE ECEM BAKDIK 1206
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU FADİME NAZ BAKDIK 1192
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU ELÇİN SOYLU 1123
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL MERAM DİLTAŞ ORTAOKULU MUHAMMED SAFA AZİZOĞLU 1147
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ORTAOKULU YAŞAR EFE KAYAN 1685
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ORTAOKULU AVNİ OFLAZ 1583
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ORTAOKULU TAHA ALPER DEMİR 1288
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ORTAOKULU MUSTAFA BERKAY YILMAZ 1173
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ORTAOKULU MUHAMMED KEREM BİREKUL 1188
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ORTAOKULU ÖMER MERT İLHAN 1153
KONYA YILDIZLAR-GENEL İSMAİL HAKKI TONGUÇ İMAM HATİP ORTAOKULU MUHAMMED MEMDUH OĞUZYİĞİT
KONYA YILDIZLAR-GENEL İSMAİL HAKKI TONGUÇ İMAM HATİP ORTAOKULU MUZAFFER ŞİMŞEK
KONYA YILDIZLAR-GENEL İSMAİL HAKKI TONGUÇ İMAM HATİP ORTAOKULU RAMAZAN TALHA YÜKSEK
KONYA YILDIZLAR-GENEL İSMAİL HAKKI TONGUÇ İMAM HATİP ORTAOKULU HALİL KUŞ
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU MUSTAFA MEHMET TUNÇ 1262
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU MEHMET AKİF GÜLGEN 1166
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU ÖMER LÜTFİ ÇELİK
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU OĞUZHAN ENES ÇETİN 1105
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU ELİF YANAR 1045
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU CENK SELÇUK
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU KAAN ŞALVARCI
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU SERHAT TÜRK
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU MUSTAFA BURAK CAN
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU SABAHATTİN BURAK AKBAŞ
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU FURKAN ORAK
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ İHSAN DEDE İMAM HATİP ORTAOKULU HACI ÇAM
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ İHSAN DEDE İMAM HATİP ORTAOKULU MUSTAFA ÖĞÜT
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ İHSAN DEDE İMAM HATİP ORTAOKULU BATUHAN CAN
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ İHSAN DEDE İMAM HATİP ORTAOKULU HASAN CAMCI
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ İHSAN DEDE İMAM HATİP ORTAOKULU AHMET HAŞİM CANDAN
KONYA YILDIZLAR-GENEL VALİ İHSAN DEDE İMAM HATİP ORTAOKULU MEHMET SAĞLAM
KONYA YILDIZLAR-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU MEHMET EMİN YILDIZ 1102
KONYA YILDIZLAR-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU UĞURCAN KUTLU 1102
KONYA YILDIZLAR-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU ADEM SELÇUKBİRİCİK 1000
KONYA YILDIZLAR-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU YAVUZ SELİM ALPARS 1002
KONYA YILDIZLAR-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU MUHAMMET MUSTAFA YILMAZ
KONYA YILDIZLAR-GENEL HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU MUSTAFA CİN
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU UTKU YATGIN 1142
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU TOPRAK SAĞLAM 1148
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU SERHAT SOĞANCI
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU HÜSEYİN ALPER AKSU
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU SERDAR SOĞANCI
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU MEHMET EFE ŞAHİN
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞEHİT NURULLAH SEÇEN ORTAOKULU EFE TURAN ATÇEKEN
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞEHİT NURULLAH SEÇEN ORTAOKULU SEMANUR BATMAZ
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞEHİT NURULLAH SEÇEN ORTAOKULU BEYTULLAH TUNA
KONYA YILDIZLAR-GENEL ŞEHİT NURULLAH SEÇEN ORTAOKULU POLAT PUSAT ATÇEKEN
KONYA YILDIZLAR-GENEL MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU İSMAİL MERT ŞİMŞEK
KONYA YILDIZLAR-GENEL MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU MUHAMMET İSMAİL AKGÜN 1125
KONYA YILDIZLAR-GENEL MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU TALHA ARSLAN
KONYA YILDIZLAR-GENEL MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU EMRE CAN BAYRAK
KONYA YILDIZLAR-GENEL MEHMET NURİ KÜÇÜKKÖYLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU HASAN ŞAHİN
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU LEYLA NUR ÇANKUR
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU YUSUF GİRAY YALIN 1090
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU AHMET TAHA KILINÇ
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU MUSA ENES CANSEVER
KONYA YILDIZLAR-GENEL ÖZEL TÜR-MAK ORTAOKULU MUZAFFER BİLGİÇ
KONYA YILDIZLAR-GENEL KARATAY HÜRRİYET ORTAOKULU AHMET ÖZYURT
KONYA YILDIZLAR-GENEL KARATAY HÜRRİYET ORTAOKULU ARDA ATAKAN PAÇAL 1019
KONYA YILDIZLAR-GENEL KARATAY HÜRRİYET ORTAOKULU AHMET ERKOL
KONYA YILDIZLAR-GENEL KARATAY HÜRRİYET ORTAOKULU GÖKHAN KÜÇÜK
KONYA YILDIZLAR-GENEL KARATAY HÜRRİYET ORTAOKULU AHMET KAMİL UYSAL
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU DENİZ ÖNER 1478
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU BEGÜM UYAR
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU NAZRA ZARA AKBABA
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU DİLARA EYLÜL ÖZTÜRK
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU EFŞAN ÖNEY
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA ALP ORTAOKULU SELEN TELLİOĞLU
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ELİF TANUR 1102
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ECE ATALAY 1057
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU SÜMEYYE DÖNMEZ 1002
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU ELİF EBRAR BADEMLİ
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU HALENUR GÜNDÜZ
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL KONYA UĞUR ORTAOKULU HİRANUR SARI
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HAMİDİYE İMAM HATİP ORTAOKULU MERYEM EBRU UYAR
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HAMİDİYE İMAM HATİP ORTAOKULU AYŞE İREM SANDIKÇI
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HAMİDİYE İMAM HATİP ORTAOKULU AYŞE EROĞLU
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HAMİDİYE İMAM HATİP ORTAOKULU ZEYNEP ERKUL
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU EDA ÖZEL
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU HAZAL NERMİN SIDAR
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU FATMA BERRA ŞEKERÖZÜ
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU ELİF BERRA KARASU
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU ASUDE GEZGİN
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR ÖZEL FORMKAMPÜS ORTAOKULU SÜMEYYE ÖNDER
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU EDA NUR DOĞANAY 1027
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU EBRU BAKTEMUR 1018
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU SUDEM ELMA
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU ZEYNEP DAMAR
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR KARATAY ORTAOKULU GÜLBEYAZ PAŞLEKELİ
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU ELİF ECE ULUTAŞ
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU CEYDA TEKİN 1234
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU DİLARA YAVUZDEMİR 1170
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU BETÜL CEREN KUTLU 1219
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU BERFİN GAYE AKDENİZ
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU TÜLAY İREM ŞİPAR
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU AYŞE SENA EŞMEKAYA
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU AYŞEGÜL SULTAN KARA
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU AYŞE KÜBRA TANOĞLU
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU AYŞENUR KAYA
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU ALARA GÜLPINAR DAĞLI
KONYA YILDIZLAR-KIZLAR HOCA AHMET YESEVİ ORTAOKULU NİSA HALAÇ
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM FEN LİSESİ FURKAN EFE KOPARAN
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM FEN LİSESİ ENES MUZAFFER KANDUR 1340
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM FEN LİSESİ SALİM EREN KAYA
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM FEN LİSESİ MUHAMMED EMİR EREN
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM FEN LİSESİ SELİM EFE KILIÇ 1214
KONYA GENÇLER-GENEL MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BUĞRA EFE TUTUCU 1301
KONYA GENÇLER-GENEL MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ HASAN BAHADIR ARSLAN 1482
KONYA GENÇLER-GENEL MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MUHAMMET İMDAT GÖK
KONYA GENÇLER-GENEL MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ HAYDAR ZAHİD DEMİR
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU FEN LİSESİ MEHMET ONUR KARAKAŞ
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU FEN LİSESİ TAYYİP AYDOĞDU
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU FEN LİSESİ MUSTAFA BUĞRA ESER 1039
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU FEN LİSESİ UMUT YİĞİT
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU FEN LİSESİ MEHMET AKİF KÜÇÜKKUŞCU
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY KONYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MEHMET ÖZDİL
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY KONYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MEHMET GÖNEN
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY KONYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İBRAHİM KAMACI
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY KONYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ AHMET TALHA TOSUN
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY KONYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FURKAN CANDAN
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY KONYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ HASAN HÜSEYİN MIZIRAK
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY FEN LİSESİ ALİ RIZA ŞEKERCİ 1488
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY FEN LİSESİ İSMAİL BİLEN 1092
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY FEN LİSESİ AHMET DABAK 1066
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY FEN LİSESİ RECEP DEĞİRMENCİ
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY FEN LİSESİ VEYSEL KEREM KIRELİ
KONYA GENÇLER-GENEL KARATAY FEN LİSESİ ALİ FURKAN KAYA
KONYA GENÇLER-GENEL OSMAN NURİ HEKİMOĞLU ANADOLU LİSESİ EMİR ŞEN 1289
KONYA GENÇLER-GENEL OSMAN NURİ HEKİMOĞLU ANADOLU LİSESİ FATİH MERT ERSÖZ
KONYA GENÇLER-GENEL OSMAN NURİ HEKİMOĞLU ANADOLU LİSESİ MUSTAFA VARGELOĞLU
KONYA GENÇLER-GENEL OSMAN NURİ HEKİMOĞLU ANADOLU LİSESİ MUSA EĞİN
KONYA GENÇLER-GENEL OSMAN NURİ HEKİMOĞLU ANADOLU LİSESİ TALHA KAAN TAMAÇ
KONYA GENÇLER-GENEL OSMAN NURİ HEKİMOĞLU ANADOLU LİSESİ AHMED HAKAN DEMİRTAŞ
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL ENVAR FEN LİSESİ MUSTAFA ESAT UZUN
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL ENVAR FEN LİSESİ MAHMUD ESAD DOĞAN
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL ENVAR FEN LİSESİ SELMAN ELDENİZ 1251
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL ENVAR FEN LİSESİ AHMET KAĞAN DAĞ
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL ENVAR FEN LİSESİ FATİH CAN DEVECİ
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL ENVAR FEN LİSESİ MUHAMMED SEYFİ KİRİŞ
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ANADOLU LİSESİ YAŞAR TUĞBERK ÜNSAL 1392
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ANADOLU LİSESİ FATMA SUDE BAHAR 1547
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ANADOLU LİSESİ VEYSEL BURAK EROĞLU
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL KONYA ŞEHİR ANADOLU LİSESİ VELİ UMUT ÖZYURT
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ MUHAMMED YUSUF AKSOY 1346
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ FATİH AKSOY 1112
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ AZİZ ÜZÜMCÜ 1156
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ MUHAMMET BEKİR MİNNAR
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ MERT ŞENEL
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ SEYİT AHMET ANLAŞ
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA LİSESİ(ANADOLU) ŞEFİK ARDA AKTAŞ
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA LİSESİ(ANADOLU) YASİN NECATİ ÖZTÜRK
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA LİSESİ(ANADOLU) MEVLÜT CAN TORAMAN
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA LİSESİ(ANADOLU) ENES YEŞİLYURT
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA LİSESİ(ANADOLU) ÜMİTCAN YILMAZ
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA- MERAM FEN LİSESİ YUNUS TAŞYÜREK 1403
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA- MERAM FEN LİSESİ SONER KUYAR 1311
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA- MERAM FEN LİSESİ İLYAS KAAN ALTUN 1037
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA- MERAM FEN LİSESİ MEHMET SADULLAH ÇALIŞKAN 1145
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA- MERAM FEN LİSESİ MEHMET ÇİĞDEM 1204
KONYA GENÇLER-GENEL KONYA- MERAM FEN LİSESİ İSMAİL MERT BULUT
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU ANADOLU LİSESİ YUNUS EMRE ÇİFTÇİ
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU ANADOLU LİSESİ YAKUP ARICI
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU ANADOLU LİSESİ SELİN GÖÇÜK 1112
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU ANADOLU LİSESİ SALİH EREN ORAL 1037
KONYA GENÇLER-GENEL SELÇUKLU ANADOLU LİSESİ BÜNYAMİN ŞAHİN
KONYA GENÇLER-GENEL MERAM ANADOLU LİSESİ BERAT ÇERİ 1271
KONYA GENÇLER-GENEL MERAM ANADOLU LİSESİ KAYRA İLTEKİN 1141
KONYA GENÇLER-GENEL MERAM ANADOLU LİSESİ FURKAN GÜNEŞ
KONYA GENÇLER-GENEL MERAM ANADOLU LİSESİ FATİH ORHAN
KONYA GENÇLER-GENEL MERAM ANADOLU LİSESİ ENES AKSOY
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ AHMET AKIN ALICI
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ FURKAN SAKALLI
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ ÖMER FARUK VURAL 1189
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ FATİH SELİM VURAL
KONYA GENÇLER-GENEL ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ SEYİT ÖZTÜRK
KONYA GENÇLER-GENEL BOSNA HERSEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TAHSİN ÜNKOYDU
KONYA GENÇLER-GENEL BOSNA HERSEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ AHMET ZEKİ TECİM
KONYA GENÇLER-GENEL BOSNA HERSEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ OSMAN METİN SARI
KONYA GENÇLER-GENEL BOSNA HERSEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MUHAMMET BERAT TECİM
KONYA GENÇLER-KIZLAR SELÇUKLU FEN LİSESİ ELİF NUR ÜNAL
KONYA GENÇLER-KIZLAR SELÇUKLU FEN LİSESİ BEYZANUR ŞAHİN
KONYA GENÇLER-KIZLAR SELÇUKLU FEN LİSESİ ELİF NİSA LORASDAĞI
KONYA GENÇLER-KIZLAR SELÇUKLU FEN LİSESİ ŞEYMA NURAY KARAMAN
KONYA GENÇLER-KIZLAR SELÇUKLU FEN LİSESİ ŞEYMA NUR ERTÜRK
KONYA GENÇLER-KIZLAR KARATAY FEN LİSESİ MERVE İNCE
KONYA GENÇLER-KIZLAR KARATAY FEN LİSESİ HAFİZE NUR GÜVENDİK
KONYA GENÇLER-KIZLAR KARATAY FEN LİSESİ ESRA OFLAZ
KONYA GENÇLER-KIZLAR KARATAY FEN LİSESİ SÜMEYYE NUR KÜÇÜKTOKA
KONYA GENÇLER-KIZLAR KARATAY FEN LİSESİ SÜMEYYE SAĞLAM
KONYA GENÇLER-KIZLAR KARATAY FEN LİSESİ SEMA KILIÇKAN
KONYA GENÇLER-KIZLAR PROF.DR.ÖMER DİNÇER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ GÜLNİHAL TUNÇ 1109
KONYA GENÇLER-KIZLAR PROF.DR.ÖMER DİNÇER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ZEHRA GÜL
KONYA GENÇLER-KIZLAR PROF.DR.ÖMER DİNÇER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SENA YEŞİLBUDAK
KONYA GENÇLER-KIZLAR PROF.DR.ÖMER DİNÇER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ NUR DEMİRCİ
KONYA GENÇLER-KIZLAR PROF.DR.ÖMER DİNÇER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FATMA ZUHAL AÇIKGÖZ
KONYA GENÇLER-KIZLAR PROF.DR.ÖMER DİNÇER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FATMA BEYZA KARABOYUN
KONYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ EDA DOĞANCI
KONYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ ECE FERZAN BAŞARI 1003
KONYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ AYŞE ÖCAL 1022
KONYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ EMİNE NUR UZUNÖZ
KONYA GENÇLER-KIZLAR ÖZEL TÜRMAK ANADOLU LİSESİ SEMANUR PÜRDEMİR
KONYA GENÇLER-KIZLAR MERAM ANADOLU LİSESİ ELİF ZEYNEP DÜZTAŞ
KONYA GENÇLER-KIZLAR MERAM ANADOLU LİSESİ EMİNENUR DAMAR
KONYA GENÇLER-KIZLAR MERAM ANADOLU LİSESİ SEVİM LEYLA ÇALMANDALI 1053
KONYA GENÇLER-KIZLAR MERAM ANADOLU LİSESİ EMRİYE ÜÇLER
KONYA GENÇLER-KIZLAR MERAM ANADOLU LİSESİ FATMA EYLÜL KARABACAK
KONYA GENÇLER-KIZLAR MERAM ANADOLU LİSESİ MENEKŞE GÜVEN